تبلیغات

یک محصول لاغری متشکل از گیاهان دارویی

 

                

                چای لاغری سینلس sinless

محصولی بر گرفته از طبیعت سبز ایران زمین که آسان، سریع و مطمئن شما را به وزن ایده آل رسانده و در آن وزن تثبیت می نماید . در این نوع چای چندین نوع گیاه اصلی بکار برده شده که به عنوان لاغر کننده های اصلی 5 عمل عمده را انجام میدهد :

 

چای لاغری سینلس sinless teaمحصولی از

 شرکت طب شفای سبحان 

سین لس : sinless

پروانه وزارت بهداشت: 50/15668 

فرمولاسیون چای لاغری سین لس شامل :ریشه و برگ و شاخه های گلدار و برگ گیاهان کالندولا یا گل همیشه بهار(باعث ترشح صفرا)-----آرتیکا (آرامبخش)-----کاسنی (ملین)------شیرین بیان(مقوی معده )------زیره------- کاسیا - به لیمو - بهار نارنج  و چای سبز  ... به عنوان لاغرکننده های اصلی که به کاهش جذب و تجمع مواد قندی و چربی کمک می کنند و (سرشاخه های کاملیا) که به عنوان هضم کننده غذا و پایین آورنده چربی بدن , اشتهای کاذب را کاهش داده و به پایین آمدن وزن شما کمک می کند.  

بهارنارنج

بهارنارنج

به لیمو

به لیمو

کاسنی

کاسنی

کاسیا

کاسیا

شیرین بیان

شیرین بیان

کالندولا

کالندولا

چای لاغری سینلس  از اجزای اثر گذار چندین گیاه دارویی  موثر بر لاغری  با حفظ طعم ، عطر و شكل طبیعی، بدون هیچ  گونه مواد افزودنی شیمیایی به عنوان حتی نگهدارنده و طعم  دهنده تشکیل یافته است .

1- سركوب اشتهای غیر ضروری و کاذب برای مصرف غذا

2- افزایش سوخت و ساز .

3- طبیعی سازی حركات روده و برطرف نمودن برخی ناراحتیهای گوارشی .

4- كاهش و جلوگیری از تجمع آب میان بافتی .

5- افزایش شادابی و شفافیت پوست با جلوگیری از تركهای  ناشی از كاهش وزن .

 گوارایی در طعم و رنگ چای لاغری سین لس  یک ویژگی بسیار  مطلوب و  مشتری پسند  است .
 
چای لاغری سین لس از جمله نادر ترین وکامل ترین فرآورده های مورد استفاده در لاغری و تناسب اندام وکاهنده چربی شکم است . و امروزه توسط متخصصین تغذیه ، در نوشتن جیره و رژیم غذایی برای لاغری استفاده می شود.

در چای لاغری سین لس از سر شاخه های کاملیا استفاده شده که باعث هضم غذا ، کاهش اشتهای کاذب و پایین آمدن وزن اضافی می شود  چای لاغری حاوی آنتی اكسیدان هایی برای پیشگیری از سرطان ، مبارزه با بیماری های قلبی،كاهش كلسترول، سوخت چربی ، پیشگیری از دیابت و سكته می باشد. یكی از مهمترین آنتی اكسیدان های موجود در چای لاغری كاتچینزها می باشند. این نوع از آنتی اكسیدان ها قادر به از بین بردن رادیكالهایی هستند كه حضورشان منجر به سرطان میشود 

 چای لاغری سین لس با دارا بودن ترکیبات پلی فنلی و به خصوص تانن های کندانسه و پلی فنل های ساده سازنده آن ها (کاتشین ها) نقش آنتی اکسیدانی بسیار خوبی را ایفا می کند. کاتشین ها نقش ضد رگ زایی دارند (در نتیجه ضد سرطان) نیز دارند. همچنین کافئین موجود در آن می تواند در کنار ترکیبات قبلی اثر مهار آنزیم COMT و فسفودی استراز داشته باشد و به لاغری کمک کند

 مصرف چای لاغری به تمامی اشخاصی که به نوعی درگیر زندگی امروزی با تحرک کم و در عوض فشارهای عصبی زیاد هستند توصیه می شود چرا که گیاه آرتیکای مورد استفاده در این محصول استرس های روزمره را تا میزان قابل ملاحضه ای کاهش می دهد .

چای لاغری سینلس sinless tea

۱-  اشتهای کاذب را از بین میبرد و با کم کردن اشتها از ورود انرژی و کالری های زائد و مازاد بر نیاز بدن می کاهد .

۲-  چربی های موجود در غذا را غیر قابل جذب می نماید و از این راه انباشت توده های چربی را کنترل می نماید . ( بانداژ نمودن  لیپید ها )

۳-  با افزایش سوخت و ساز و آغاز وضعیت چربی سوزی  توده های چربی انباشته شده در اندام های بدن مانند شکم و پهلو ها و ران ها را شکسته و تبدیل به انرژی مصرفی میکند و رفته رفته  از چربی این قسمتها میکاهد

۴- و با خاصیت چربی سوزی چربی های رسوب کرده در جداره رگهای خونی را میکاهد و بر سلامتی  قلب و عروق می افزاید 

           

 چای لاغری سین لس ضمن کاهش 7-3 کیلو گرم وزن در ماه ، هیچگونه عارضه پوستی از قبیل تیرگی و چین و چروک صورت بهمراه ندارد

لاغری این چای نیز در جبران تحرک کم موثر بوده و از ایجاد توده های حجیم چربی در بدن شما به ویژه چربی دور شکم و چربی دور کمر جلوگیری می کند.
این محصول توده چربی مصرف کننده را هدف قرار داده و حجم و وزن آن را کاهش میدهد که این کاهش وزن بطور حتمی برخلاف سونا و ادرار آور ها و مسهل ها که موقتا از مقدار آب بدن می کاهند طبیعی و ماندگار است .
       
          

(خواص چای لاغری سینلس sinless )

۱-واداشتن متابولیسم بدن به چربی سوزی به شکلی که در کل 24ساعت حتی وقتیکه در خوابید چربی خواهید سوزاند.
2- جلوگیری از تجمع مواد قندی در بدن .
3- از بین بردن بسیار موثر اشتهای کاذب .
4- بکار واداشتن روده های کم کار ورفع موثر یبوست .
5- آرامش بخش : با بهره مندی از این خاصیت چای لاغری سین لس دیگر شاهد استرس های جان کاه دوره های آنچنانی کاهش وزن نخواهید شد
 

# تقویت معده وضد سرطان معده
# ضد پوسیدگی دندان به علت فلوراید بالا
# پایین آورنده چربی خون و تقویت معده
# جلوگیری از بیماریهای قلبی عروقی
# کاهنده تری گلیسیرید و فشارخون
# گشادکننده برونش و رفع التهاب و حساسیت دستگاه تنفس
# سم زدایی کبد و جبران و کمبود استروژن در دوران یائسگی

کاهش وزن ۳ الی ۷ کیلو در ماه--------------------------------------------------

کاهش سایز دور کمر , باسن , ران , پهلوها -----------------

بدون چین و چروک صورت ----------------------------------

 همراه با شفافیت پوست----------------کاهش میزان کلسترول-----------------

حاوی آنتی اکسیدانهای ضد سرطان ---------------

بدون لاغری صورت-----------------------

لاغری بدون برگشت و همیشگی ---------------------    

 چای لاغری سینلس sinless teaمحصولی از : شرکت طب شفای سبحان

پروانه بهره برداری : 7870

پروانه وزارت بهداشت: 50/15668
 
دارای نشان استاندارد ملی کشور
 
ایران کد : 0708300534990005
 

مدت زمان استفاده از چای سینلس

مدت زمان مصرف بستگی به میزان اضافه وزن شما دارد. 
فرض نمایید شما 15 کیلوگرم اضافه وزن داشته باشید و اگر در ماه اول شما 7 کیلوگرم کاهش وزن حاصل کنید باز هم 8 کیلوگرم اضافه وزن دارید. 
در نتیجه باید برای حذف میزان اضافه وزن باقیمانده دوره درمان ادامه یابد. 
در افراد با اضافه وزن کم، مصرف 1 بسته کفایت می نماید


نحوه مصرف چای لاغری  سین لس (sinless) :

نیم ساعت قبل از نهار و شام (روزانه ۲ تی بگ ) ۱ عدد از تی بگها را در یک فنجان آب جوش انداخته و ۵ دقیقه منتظر بمانید تا عصاره مواد موثر موجود در چای وارد آب جوش شود سپس با یک عدد قند میل نمایید.
با توجه به اینکه چای لاغری سین لس بهترین نتیجه و اثر را بر روی کاهش بافت چربی شما می گذارد لذا جهت مشاهده عینی اثر این چای حتما قبل از مصرف اندازه بافت دور کمر و مناطق پر چربی خود را با یک متر خیاطی بصورت دقیق اندازه بگیرید و یک ماه بعد پس از پایان مصرف یک بسته چای لاغری سین لس دوباره اندازه گیری را تکرار کرده و اعداد را باهم مقایسه کنید. 

اول چای لاغری را از مامور اداره ی پست تحویل بگیرید بعد مبلغ آن را موقع تحویل چای لاغری سین لس به نامه رسان (مامور پست) بپردازید

 

        برای خرید پستی اینجا کلیک کنید 

بعد از کلیک روی جمله ی بالا به صفحه مشخصات کالا منتقل خواهید شد که در آنجا روی دکمه ی خرید پستی کلیک کنید و همچنین محصولات دیگر شرکت نیز در لیست صفحه بعد موجود میباشد

تشکر -  نمایندگی شرکت طب شفای سبحانچای لاغری سین لس لاغری 4 کیلو هر ماه - رهایی از تصورات نادرست درباره تناسب اندام

رهایی از تصورات نادرست درباره تناسب اندام

پنجشنبه 3 بهمن 1392  09:03 ق.ظ

شاید شما هم جزء آن دسته افرادی باشید که همواره از ظاهر خود راضی نیستند و فکر می کنند اندام خوبی ندارند و همواره در حسرت یک اندام ایده آل بسر می برند. بسیاری از افراد علیرغم اینکه ظاهر متناسبی دارند و یا حتی وزن طبیعی و اندام متعادلی دارند نیز مدام از اندام خود ناراضی هستند و احساس عدم شایستگی می کنند. مطالعات حاکی از آنست که در حدود 90 درصد از خانم ها و 30% از آقایان در مورد ظاهر بدنشان دغدغه هایی دارند . در نقطه مقابل افراد زیادی هستند که سلها از چاقی رنج می برند و ناراحتی از عدم تناسب اندام خود ندارند اگرچه شواهد نشان داده است که اینگونه افراد نیز تناسب اندام سالها برایشان به عنوان دغدغه مطرح بوده اما به عنوان یک آرزوی دست نیافتنی  در ذهنشان باقی مانده است و چون رسیدن به این هدف را ناممکن می پندارند صورت مساله را پاک نموده اند!

اگر از افزایش وزن شدید رنج می برید باید بپذیرید که به هر حال ممکن است هرگز تبدیل به یک مدل بسیار خوش اندام که در ذهنتان به آن فکر می کنید نگردید اصلا شاید استخوان بندی و ترکیب جسم شما اساسا با آن مدلی که در ذهنتان می پسندید تطابق نداشته باشد. اما بدانید هر زمان رسیدگی و مراقبت از اندامتان را آغاز نمایید ، احساس بهتری در مورد اندام و جسمتان خواهید یافت.

از طرف دیگر افرادی هستند که به طور وسواس گونه به تناسب اندام خود فکر می کنند در حالی که  دچار عدم تناسب واقعی نیستند و یک برداشت نادرستی از فیزیک بدنی ذاتی خود دارند. گاه این حساسیتها به جایی می رسد که  در سایر فعالیتهای زندگی نیز تاثیرات منفی به جای گذاشته و اعتماد به نفس فرد را نیز مورد هدف قرار می دهد. راهکارهای ذیل شما در رسیدن به تصور واقعی درباره تناسب اندام کمک می نمایند:

    * مثبت اندیش باشید و تفکرات ذهنی خود را به سمت مثبت سوق دهید. به یاد داشته باشید که تصور شما از بدنتان تنها یک تصور ذهنی است(برای مثال با خود می گویید من از شکم شل و بزرگ متنفرم و اکنون که باردار هستم  شکمم بزرگ به نظر می رسد) و سپس ممکن است نگرش ذهنی تان را مانند یک احساس در مورد خود حس نمایید.(مثلا احساس کنید که دوست داشتنی و جالب نیستید).   اگر چنین حالتی در مورد شما مصداق دارد باید طرز تفکرتان را تغییر دهید ، شما می توانید تصورتان را تغییر دهید (مثلا به جای اینکه بگویید شکم من پس از تولد بچه بزرگ می ماند و از بزرگ شدن شکمتان برنجید) می توانید احساستان را تغییر دهید (برای مثال با خود بگویید من خوشحالم که بدنم قادر است به فرزندم حیات بخشد و در شکم من جنینی حیات می یابد).

    * به تواناییهای بدنی خود اهمیت بدهید: اگر دغدغه هایی را که در مورد ظاهر اندامتان دارید ذهن شما را به شدت مشغول کرده است یک راهکار این است که از جسمتان استفاده نمایید، این روش اثربخش است و برای مثال هر خانمی که به فرزندش شیر می دهد، می تواند اذعان کند که پس از شیر دادن طرز تفکرش در مورد کاربرد سینه هایش از موضوعات صرفا ظاهری به سمت موضوعات عاطفی سوق می یابد و دیگر ذهنش بیشتر به اهمیت سینه هایش برای تغذیه فرزند و کمک به رشد فرزندش معطوف می گردد و دیگر تنها به ظاهر اهمیت نمی دهد.

    * به جای اینکه بدن خود را به صورت اندام نامتناسبی که باید پنهانش کرد بنگرید ، جسمتان را به فعالیت و حرکت وا دارید و با تحرک و فعالیت بدنی تناسب اندام را در خود حفظ نمایید. می توانید از پاها و رانهایتان برای حرکت استفاده کنید برای مثال بالا رفتن از کوه و یا پیاده روی در خیابان و...

    * باید بدانید که ظاهر بدنتان در مقاطع مختلف زمانی تغییر می کند و در یک زمان  ممکن است ظاهرتان را دوست داشته باشید و در زمانی  دیگر ممکن است شدیدا احساس عدم کفایت و نامتناسب بودن را داشته باشید در این مواقع به زمانهایی فکر کنید که در مورد جسمتان احساس نا امیدی نمی کردید و اینکه در آنها زمانها چه اقداماتی را انجام می دادید که متناسب بودید؟ شواه حاکی از آنست که خیلی از این احساسات منفی نسبت به تناسب اندام ناشی از تغییر شیوه زندگیی است بدین معنی که شما دیگر فعالیتهای بدنی معمول خود را ندارید و یا به دلیل مشغله کاری بدان نمی پردازید. پس شما باید به عادات سالم قبلی خود بازگردید.

    * بررسی نمایید  که تا چه حد تصور ذهنی شما از اندامتان صحیح است؟ می بایست تناسب اندامتان را ارزیابی نمایید شما می بایست با حقیقت مواجه شوید و بفهمید که اندامتان تا چه حد نامتناسب است پس اگر از روی ترس هرگز اندامتان را ارزیابی نکرده اید نترسید و ابتدا بایستید و چشمانتان را ببندید و اگر خانم هستید با متر دور باسن خود را اندازه گرفته و سپس چشمانتان را باز کرده و اندازه دور باسن خود را نگاه کنید و آن را با اندازه های مطلوب مقایسه نمایید. و اگر یک مرد هستید می بایست قسمت میانی بدنتان (ناحیه دور کمر و شکم) را اندازه گیری نمایید و سپس چشمانتان را باز کرده و اندازه دور کمرتان را با اندازه دور کمر مطلوب مقایسه کنید. حال می توانید بفهیمید آیا تصور شما در مورد میزان چاقی بدنتان صحیح بوده و یا خیر؟ بسیاری از خانمهایی که تصویر صحیحی از اندامشان ندارند باسن خود را بسیار عریض تر از آنچه که واقعا هست می پندارند و بسیاری از آقایان نیز شکمشان را بسیار بزرگتتر از آنچه که حقیقتا هست فرض می نمایند.

    * سعی نکنید که اعضای بدن و اندامتان را با افراد دیگر مقایسه نمایید: به هر حال هر فردی زیبایی های خاص خودش را دارد و ممکن است در حسرت تناسب اندام افراد دیگر بویژه شخصیتهای هنری قرار بگیرید. به یاد داشته باشید که هر فردی دارای صفات خوب و صفات نه چندان خوب می باشد پس شروع کنید به قدردانی کردن از بدنتان برای همان چیزی که هست ، در هر حال شما هم نکات مثبت بسیاری دارید که دیگران فاقد آنند.

    * به خودتان برای صفاتی که آنها را می پسندید بها دهید : برای مثال اگر دندانهای سالم دارید و یا موهایی جذاب دارید و یا صدایی زیبا و .... دارید همه این موارد رادر نظر بگیرید و فقط حسرت خصوصیات مثبت دیگران را نخورید و اگرهم احیانا قدری اضافه وزن و یا مشکلاتی در ظاهرتان دارید با سعی و تلاش آنها را بر طرف کنید . هرگز اعتماد به نفس خود را تضعیف ننمایید.


نوشته شده توسط: dr. sina | آخرین ویرایش:پنجشنبه 3 بهمن 1392 | نظرات() 

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر