تبلیغات

یک محصول لاغری متشکل از گیاهان دارویی

 

                

                چای لاغری سینلس sinless

محصولی بر گرفته از طبیعت سبز ایران زمین که آسان، سریع و مطمئن شما را به وزن ایده آل رسانده و در آن وزن تثبیت می نماید . در این نوع چای چندین نوع گیاه اصلی بکار برده شده که به عنوان لاغر کننده های اصلی 5 عمل عمده را انجام میدهد :

 

چای لاغری سینلس sinless teaمحصولی از

 شرکت طب شفای سبحان 

سین لس : sinless

پروانه وزارت بهداشت: 50/15668 

فرمولاسیون چای لاغری سین لس شامل :ریشه و برگ و شاخه های گلدار و برگ گیاهان کالندولا یا گل همیشه بهار(باعث ترشح صفرا)-----آرتیکا (آرامبخش)-----کاسنی (ملین)------شیرین بیان(مقوی معده )------زیره------- کاسیا - به لیمو - بهار نارنج  و چای سبز  ... به عنوان لاغرکننده های اصلی که به کاهش جذب و تجمع مواد قندی و چربی کمک می کنند و (سرشاخه های کاملیا) که به عنوان هضم کننده غذا و پایین آورنده چربی بدن , اشتهای کاذب را کاهش داده و به پایین آمدن وزن شما کمک می کند.  

بهارنارنج

بهارنارنج

به لیمو

به لیمو

کاسنی

کاسنی

کاسیا

کاسیا

شیرین بیان

شیرین بیان

کالندولا

کالندولا

چای لاغری سینلس  از اجزای اثر گذار چندین گیاه دارویی  موثر بر لاغری  با حفظ طعم ، عطر و شكل طبیعی، بدون هیچ  گونه مواد افزودنی شیمیایی به عنوان حتی نگهدارنده و طعم  دهنده تشکیل یافته است .

1- سركوب اشتهای غیر ضروری و کاذب برای مصرف غذا

2- افزایش سوخت و ساز .

3- طبیعی سازی حركات روده و برطرف نمودن برخی ناراحتیهای گوارشی .

4- كاهش و جلوگیری از تجمع آب میان بافتی .

5- افزایش شادابی و شفافیت پوست با جلوگیری از تركهای  ناشی از كاهش وزن .

 گوارایی در طعم و رنگ چای لاغری سین لس  یک ویژگی بسیار  مطلوب و  مشتری پسند  است .
 
چای لاغری سین لس از جمله نادر ترین وکامل ترین فرآورده های مورد استفاده در لاغری و تناسب اندام وکاهنده چربی شکم است . و امروزه توسط متخصصین تغذیه ، در نوشتن جیره و رژیم غذایی برای لاغری استفاده می شود.

در چای لاغری سین لس از سر شاخه های کاملیا استفاده شده که باعث هضم غذا ، کاهش اشتهای کاذب و پایین آمدن وزن اضافی می شود  چای لاغری حاوی آنتی اكسیدان هایی برای پیشگیری از سرطان ، مبارزه با بیماری های قلبی،كاهش كلسترول، سوخت چربی ، پیشگیری از دیابت و سكته می باشد. یكی از مهمترین آنتی اكسیدان های موجود در چای لاغری كاتچینزها می باشند. این نوع از آنتی اكسیدان ها قادر به از بین بردن رادیكالهایی هستند كه حضورشان منجر به سرطان میشود 

 چای لاغری سین لس با دارا بودن ترکیبات پلی فنلی و به خصوص تانن های کندانسه و پلی فنل های ساده سازنده آن ها (کاتشین ها) نقش آنتی اکسیدانی بسیار خوبی را ایفا می کند. کاتشین ها نقش ضد رگ زایی دارند (در نتیجه ضد سرطان) نیز دارند. همچنین کافئین موجود در آن می تواند در کنار ترکیبات قبلی اثر مهار آنزیم COMT و فسفودی استراز داشته باشد و به لاغری کمک کند

 مصرف چای لاغری به تمامی اشخاصی که به نوعی درگیر زندگی امروزی با تحرک کم و در عوض فشارهای عصبی زیاد هستند توصیه می شود چرا که گیاه آرتیکای مورد استفاده در این محصول استرس های روزمره را تا میزان قابل ملاحضه ای کاهش می دهد .

چای لاغری سینلس sinless tea

۱-  اشتهای کاذب را از بین میبرد و با کم کردن اشتها از ورود انرژی و کالری های زائد و مازاد بر نیاز بدن می کاهد .

۲-  چربی های موجود در غذا را غیر قابل جذب می نماید و از این راه انباشت توده های چربی را کنترل می نماید . ( بانداژ نمودن  لیپید ها )

۳-  با افزایش سوخت و ساز و آغاز وضعیت چربی سوزی  توده های چربی انباشته شده در اندام های بدن مانند شکم و پهلو ها و ران ها را شکسته و تبدیل به انرژی مصرفی میکند و رفته رفته  از چربی این قسمتها میکاهد

۴- و با خاصیت چربی سوزی چربی های رسوب کرده در جداره رگهای خونی را میکاهد و بر سلامتی  قلب و عروق می افزاید 

           

 چای لاغری سین لس ضمن کاهش 7-3 کیلو گرم وزن در ماه ، هیچگونه عارضه پوستی از قبیل تیرگی و چین و چروک صورت بهمراه ندارد

لاغری این چای نیز در جبران تحرک کم موثر بوده و از ایجاد توده های حجیم چربی در بدن شما به ویژه چربی دور شکم و چربی دور کمر جلوگیری می کند.
این محصول توده چربی مصرف کننده را هدف قرار داده و حجم و وزن آن را کاهش میدهد که این کاهش وزن بطور حتمی برخلاف سونا و ادرار آور ها و مسهل ها که موقتا از مقدار آب بدن می کاهند طبیعی و ماندگار است .
       
          

(خواص چای لاغری سینلس sinless )

۱-واداشتن متابولیسم بدن به چربی سوزی به شکلی که در کل 24ساعت حتی وقتیکه در خوابید چربی خواهید سوزاند.
2- جلوگیری از تجمع مواد قندی در بدن .
3- از بین بردن بسیار موثر اشتهای کاذب .
4- بکار واداشتن روده های کم کار ورفع موثر یبوست .
5- آرامش بخش : با بهره مندی از این خاصیت چای لاغری سین لس دیگر شاهد استرس های جان کاه دوره های آنچنانی کاهش وزن نخواهید شد
 

# تقویت معده وضد سرطان معده
# ضد پوسیدگی دندان به علت فلوراید بالا
# پایین آورنده چربی خون و تقویت معده
# جلوگیری از بیماریهای قلبی عروقی
# کاهنده تری گلیسیرید و فشارخون
# گشادکننده برونش و رفع التهاب و حساسیت دستگاه تنفس
# سم زدایی کبد و جبران و کمبود استروژن در دوران یائسگی

کاهش وزن ۳ الی ۷ کیلو در ماه--------------------------------------------------

کاهش سایز دور کمر , باسن , ران , پهلوها -----------------

بدون چین و چروک صورت ----------------------------------

 همراه با شفافیت پوست----------------کاهش میزان کلسترول-----------------

حاوی آنتی اکسیدانهای ضد سرطان ---------------

بدون لاغری صورت-----------------------

لاغری بدون برگشت و همیشگی ---------------------    

 چای لاغری سینلس sinless teaمحصولی از : شرکت طب شفای سبحان

پروانه بهره برداری : 7870

پروانه وزارت بهداشت: 50/15668
 
دارای نشان استاندارد ملی کشور
 
ایران کد : 0708300534990005
 

مدت زمان استفاده از چای سینلس

مدت زمان مصرف بستگی به میزان اضافه وزن شما دارد. 
فرض نمایید شما 15 کیلوگرم اضافه وزن داشته باشید و اگر در ماه اول شما 7 کیلوگرم کاهش وزن حاصل کنید باز هم 8 کیلوگرم اضافه وزن دارید. 
در نتیجه باید برای حذف میزان اضافه وزن باقیمانده دوره درمان ادامه یابد. 
در افراد با اضافه وزن کم، مصرف 1 بسته کفایت می نماید


نحوه مصرف چای لاغری  سین لس (sinless) :

نیم ساعت قبل از نهار و شام (روزانه ۲ تی بگ ) ۱ عدد از تی بگها را در یک فنجان آب جوش انداخته و ۵ دقیقه منتظر بمانید تا عصاره مواد موثر موجود در چای وارد آب جوش شود سپس با یک عدد قند میل نمایید.
با توجه به اینکه چای لاغری سین لس بهترین نتیجه و اثر را بر روی کاهش بافت چربی شما می گذارد لذا جهت مشاهده عینی اثر این چای حتما قبل از مصرف اندازه بافت دور کمر و مناطق پر چربی خود را با یک متر خیاطی بصورت دقیق اندازه بگیرید و یک ماه بعد پس از پایان مصرف یک بسته چای لاغری سین لس دوباره اندازه گیری را تکرار کرده و اعداد را باهم مقایسه کنید. 

اول چای لاغری را از مامور اداره ی پست تحویل بگیرید بعد مبلغ آن را موقع تحویل چای لاغری سین لس به نامه رسان (مامور پست) بپردازید

 

        برای خرید پستی اینجا کلیک کنید 

بعد از کلیک روی جمله ی بالا به صفحه مشخصات کالا منتقل خواهید شد که در آنجا روی دکمه ی خرید پستی کلیک کنید و همچنین محصولات دیگر شرکت نیز در لیست صفحه بعد موجود میباشد

تشکر -  نمایندگی شرکت طب شفای سبحانچای لاغری سین لس لاغری 4 کیلو هر ماه - استرس باعث چاقی می شود

استرس باعث چاقی می شود

پنجشنبه 3 بهمن 1392  12:22 ب.ظ

استرس باعث چاقی می شود

استرس باعث چاقی می شود

بسیاری از عوامل باعث چاقی می شوند، یکی از آنها استرس می باشد.

چای لاغری سینلس sinless teaبا کلیک به روی این جمله در مورد چای لاغری سین لس بیشتر بدانید

  

چگونه این امر امکان پذیر است؟


استرس باعث آزاد شدن بسیاری از هورمون ها می شود که بر روی عملکرد بدن اثر می گذارند. عملکرد بدن مشابه این است که ما در مشکلات زیادی غرق شده ایم و احتیاج به کمک داریم. برای دادن اکسیژن به سلول ها، نفس نفس می زنیم. این عامل موجب تغییرات قابل ملاحظه ای در سوخت و ساز بدن می شود و انرژی زیادی را تولید می کند.

اگر مدت ها در همین حالت باقی بمانید، استرس مزمن به وجود آمده است که بر روی سلامتی اثرات مضری دارد و موجب چاقی می شود.

استرس مزمن موجب چاقی می شود

اگر شما چند روز پیاپی مشغول کاری باشید و غذاهای غیر مغذی از قبیل چیپس و به طور کلی تنقلات غذای اصلی شما را تشکیل دهد، این عوامل خود باعث افزایش استرس و مشکلات جدی تر می باشد.

در این متن چند عامل برای جلوگیری از چاقی ناشی از استرس را بیان می کنم:

1- یکی از راه های چاق نشدن، خوردن صبحانه می باشد. اگر دیرتان شده و یا میل به صبحانه ندارید و یا وقت کمی تا نهار باقی است و یا رژیم غذایی دارید، باز هم خوردن صبحانه را فراموش نکنید. زیرا نخوردن صبحانه روی قند خون اثر می گذارد و باعث افزایش استرس می شود.

2- نوشیدن چای سبز. اگر شما جزو آن افرادی هستید که همیشه استکان چای در دست شماست، اثر کافئین را بر بدن خود متوجه نمی شوید، هر چند که با نوشیدن چای سعی در کاهش استرس و بالا بردن قدرت ذهنی خود می کنید. اما بهتر است به جای کافئین از نوشیدنی های بدون کافئین از قبیل چای سبز، آبمیوه و آب استفاده کنید.

چای سبز هم به عنوان نوشیدنی آرامش بخش و هم به عنوان آنتی اکسیدان عمل می کند. نوشیدنی های کافئین دار بر روی بدن اثرات مضری دارند که یکی از آنها، کاهش آب بدن است.

روی بدن اثرات مضری دارند که یکی از آنها، کاهش آب بدن است.

3- همراه داشتن میان وعده های مغذی(مثل آجیل) در کیف، ماشین یا محل کارتان ، کاهش قند خون و نوسان آن را متوقف می کند، خستگی را از بین می برد، باعث سرحالی می شود و از همه مهم تر از چاق شدن جلوگیری می کند.

4- اگر هنگام استرس احساس می کنید باید چیزی بخورید و یا این امر به صورت عادت در شما وجود دارد، سعی کنید  بجای خوردن چیپس و پفک و دیگر مواد غیر مغذی، از هویج یا کرفس و تخمه و دیگر مواد مغذی استفاده کنید. حتی شما می توانید پف فیل(ذرت بو داده) بدون نمک و روغن را بخورید.

5- خوردن غذاهای حاضری(بیرون از منزل) یکی دیگر از عوامل چاقی و استرس می باشد. شما می توانید غذای خود را در منزل درست کنید. با این روش نه تنها پول خود را به هدر نداده اید، بلکه سلامتی خود را تضمین کرده اید.

6- شما می توانید مواد اولیه غذاهای مغذی هفتگی خود را بخرید و هرگاه گرسنه شدید، از آنها استفاده کنید. پس از همین امروز برای سلامتی خود قدم بردارید و غذاهای غیر مغذی ای را که در خانه تان وجود دارد، کنار بگذارید.

7- برای سلامتی روح و روان  و جلوگیری از استرس، می توانید ورزش کنید، نقاشی بکشید و حتی بخندید!  

8- شمایی که استرس دارید آیا تا به حال متوجه این موضوع شده اید که هر چه سعی در کاهش وزن می کنید، بی فایده است، هر چند مقدار غذای خود را زیاد نکرده باشید. علت این امر این است که استرس باعث افزایش ترشح هورمون کورتیزول می شود. این هورمون سوخت و ساز بدن را کاهش می دهد و این خود عاملی برای چاق شدن می باشد.  

 

9- نفس عمیق بکشید. این روش از آنجایی که یکی از آسان ترین هاست و در هر جایی می توان آن را انجام داد، یکی از موثرترین روش هاست. شما با نفس کشیدن اکسیژن زیادی را وارد بدن می کنید و این اکسیژن وارد سلول های شما شده و باعث تمدد اعصاب و آسودگی خیال می گردد.

10- انجام ورزش های مدیتیشن یکی از عوامل راحت زیستن و دوری از استرس می باشد. در این نوع ورزش مغز شما در حال استراحت می باشد و فواید بسیاری برای شما دارد، از جمله ترشح هورمون لازم برای سلامتی است.

این ورزش باعث کاهش استرس و بیرون راندن مشکلات کاری از ذهن شما می گردد.

11- گوش دادن به موزیک های آرام. این روش باعث کاهش فشار خون و سلامتی روح و روان می شود.

12- عضلات را استراحت بدهید. اول از صورت خود شروع کنید و به آرامی صورتتان را ورزش دهید. بعد نوبت گردن، شانه ها و ........ است. هر کدام از این ها را در طی 10 ثانیه انجام دهید.

پس چه خوب است زندگی را آسان بگیریم تا از استرس و بیماری های ناشی از آن دور بمانیم.

امیدوارم توانسته باشم راه های جلوگیری از استرس که باعث چاقی می شود را برای شما خواننده گرامی بیان کرده باشم.


نوشته شده توسط: dr. sina | آخرین ویرایش:پنجشنبه 3 بهمن 1392 | نظرات() 

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر