تبلیغات

یک محصول لاغری متشکل از گیاهان دارویی

 

                

                چای لاغری سینلس sinless

محصولی بر گرفته از طبیعت سبز ایران زمین که آسان، سریع و مطمئن شما را به وزن ایده آل رسانده و در آن وزن تثبیت می نماید . در این نوع چای چندین نوع گیاه اصلی بکار برده شده که به عنوان لاغر کننده های اصلی 5 عمل عمده را انجام میدهد :

 

چای لاغری سینلس sinless teaمحصولی از

 شرکت طب شفای سبحان 

سین لس : sinless

پروانه وزارت بهداشت: 50/15668 

فرمولاسیون چای لاغری سین لس شامل :ریشه و برگ و شاخه های گلدار و برگ گیاهان کالندولا یا گل همیشه بهار(باعث ترشح صفرا)-----آرتیکا (آرامبخش)-----کاسنی (ملین)------شیرین بیان(مقوی معده )------زیره------- کاسیا - به لیمو - بهار نارنج  و چای سبز  ... به عنوان لاغرکننده های اصلی که به کاهش جذب و تجمع مواد قندی و چربی کمک می کنند و (سرشاخه های کاملیا) که به عنوان هضم کننده غذا و پایین آورنده چربی بدن , اشتهای کاذب را کاهش داده و به پایین آمدن وزن شما کمک می کند.  

بهارنارنج

بهارنارنج

به لیمو

به لیمو

کاسنی

کاسنی

کاسیا

کاسیا

شیرین بیان

شیرین بیان

کالندولا

کالندولا

چای لاغری سینلس  از اجزای اثر گذار چندین گیاه دارویی  موثر بر لاغری  با حفظ طعم ، عطر و شكل طبیعی، بدون هیچ  گونه مواد افزودنی شیمیایی به عنوان حتی نگهدارنده و طعم  دهنده تشکیل یافته است .

1- سركوب اشتهای غیر ضروری و کاذب برای مصرف غذا

2- افزایش سوخت و ساز .

3- طبیعی سازی حركات روده و برطرف نمودن برخی ناراحتیهای گوارشی .

4- كاهش و جلوگیری از تجمع آب میان بافتی .

5- افزایش شادابی و شفافیت پوست با جلوگیری از تركهای  ناشی از كاهش وزن .

 گوارایی در طعم و رنگ چای لاغری سین لس  یک ویژگی بسیار  مطلوب و  مشتری پسند  است .
 
چای لاغری سین لس از جمله نادر ترین وکامل ترین فرآورده های مورد استفاده در لاغری و تناسب اندام وکاهنده چربی شکم است . و امروزه توسط متخصصین تغذیه ، در نوشتن جیره و رژیم غذایی برای لاغری استفاده می شود.

در چای لاغری سین لس از سر شاخه های کاملیا استفاده شده که باعث هضم غذا ، کاهش اشتهای کاذب و پایین آمدن وزن اضافی می شود  چای لاغری حاوی آنتی اكسیدان هایی برای پیشگیری از سرطان ، مبارزه با بیماری های قلبی،كاهش كلسترول، سوخت چربی ، پیشگیری از دیابت و سكته می باشد. یكی از مهمترین آنتی اكسیدان های موجود در چای لاغری كاتچینزها می باشند. این نوع از آنتی اكسیدان ها قادر به از بین بردن رادیكالهایی هستند كه حضورشان منجر به سرطان میشود 

 چای لاغری سین لس با دارا بودن ترکیبات پلی فنلی و به خصوص تانن های کندانسه و پلی فنل های ساده سازنده آن ها (کاتشین ها) نقش آنتی اکسیدانی بسیار خوبی را ایفا می کند. کاتشین ها نقش ضد رگ زایی دارند (در نتیجه ضد سرطان) نیز دارند. همچنین کافئین موجود در آن می تواند در کنار ترکیبات قبلی اثر مهار آنزیم COMT و فسفودی استراز داشته باشد و به لاغری کمک کند

 مصرف چای لاغری به تمامی اشخاصی که به نوعی درگیر زندگی امروزی با تحرک کم و در عوض فشارهای عصبی زیاد هستند توصیه می شود چرا که گیاه آرتیکای مورد استفاده در این محصول استرس های روزمره را تا میزان قابل ملاحضه ای کاهش می دهد .

چای لاغری سینلس sinless tea

۱-  اشتهای کاذب را از بین میبرد و با کم کردن اشتها از ورود انرژی و کالری های زائد و مازاد بر نیاز بدن می کاهد .

۲-  چربی های موجود در غذا را غیر قابل جذب می نماید و از این راه انباشت توده های چربی را کنترل می نماید . ( بانداژ نمودن  لیپید ها )

۳-  با افزایش سوخت و ساز و آغاز وضعیت چربی سوزی  توده های چربی انباشته شده در اندام های بدن مانند شکم و پهلو ها و ران ها را شکسته و تبدیل به انرژی مصرفی میکند و رفته رفته  از چربی این قسمتها میکاهد

۴- و با خاصیت چربی سوزی چربی های رسوب کرده در جداره رگهای خونی را میکاهد و بر سلامتی  قلب و عروق می افزاید 

           

 چای لاغری سین لس ضمن کاهش 7-3 کیلو گرم وزن در ماه ، هیچگونه عارضه پوستی از قبیل تیرگی و چین و چروک صورت بهمراه ندارد

لاغری این چای نیز در جبران تحرک کم موثر بوده و از ایجاد توده های حجیم چربی در بدن شما به ویژه چربی دور شکم و چربی دور کمر جلوگیری می کند.
این محصول توده چربی مصرف کننده را هدف قرار داده و حجم و وزن آن را کاهش میدهد که این کاهش وزن بطور حتمی برخلاف سونا و ادرار آور ها و مسهل ها که موقتا از مقدار آب بدن می کاهند طبیعی و ماندگار است .
       
          

(خواص چای لاغری سینلس sinless )

۱-واداشتن متابولیسم بدن به چربی سوزی به شکلی که در کل 24ساعت حتی وقتیکه در خوابید چربی خواهید سوزاند.
2- جلوگیری از تجمع مواد قندی در بدن .
3- از بین بردن بسیار موثر اشتهای کاذب .
4- بکار واداشتن روده های کم کار ورفع موثر یبوست .
5- آرامش بخش : با بهره مندی از این خاصیت چای لاغری سین لس دیگر شاهد استرس های جان کاه دوره های آنچنانی کاهش وزن نخواهید شد
 

# تقویت معده وضد سرطان معده
# ضد پوسیدگی دندان به علت فلوراید بالا
# پایین آورنده چربی خون و تقویت معده
# جلوگیری از بیماریهای قلبی عروقی
# کاهنده تری گلیسیرید و فشارخون
# گشادکننده برونش و رفع التهاب و حساسیت دستگاه تنفس
# سم زدایی کبد و جبران و کمبود استروژن در دوران یائسگی

کاهش وزن ۳ الی ۷ کیلو در ماه--------------------------------------------------

کاهش سایز دور کمر , باسن , ران , پهلوها -----------------

بدون چین و چروک صورت ----------------------------------

 همراه با شفافیت پوست----------------کاهش میزان کلسترول-----------------

حاوی آنتی اکسیدانهای ضد سرطان ---------------

بدون لاغری صورت-----------------------

لاغری بدون برگشت و همیشگی ---------------------    

 چای لاغری سینلس sinless teaمحصولی از : شرکت طب شفای سبحان

پروانه بهره برداری : 7870

پروانه وزارت بهداشت: 50/15668
 
دارای نشان استاندارد ملی کشور
 
ایران کد : 0708300534990005
 

مدت زمان استفاده از چای سینلس

مدت زمان مصرف بستگی به میزان اضافه وزن شما دارد. 
فرض نمایید شما 15 کیلوگرم اضافه وزن داشته باشید و اگر در ماه اول شما 7 کیلوگرم کاهش وزن حاصل کنید باز هم 8 کیلوگرم اضافه وزن دارید. 
در نتیجه باید برای حذف میزان اضافه وزن باقیمانده دوره درمان ادامه یابد. 
در افراد با اضافه وزن کم، مصرف 1 بسته کفایت می نماید


نحوه مصرف چای لاغری  سین لس (sinless) :

نیم ساعت قبل از نهار و شام (روزانه ۲ تی بگ ) ۱ عدد از تی بگها را در یک فنجان آب جوش انداخته و ۵ دقیقه منتظر بمانید تا عصاره مواد موثر موجود در چای وارد آب جوش شود سپس با یک عدد قند میل نمایید.
با توجه به اینکه چای لاغری سین لس بهترین نتیجه و اثر را بر روی کاهش بافت چربی شما می گذارد لذا جهت مشاهده عینی اثر این چای حتما قبل از مصرف اندازه بافت دور کمر و مناطق پر چربی خود را با یک متر خیاطی بصورت دقیق اندازه بگیرید و یک ماه بعد پس از پایان مصرف یک بسته چای لاغری سین لس دوباره اندازه گیری را تکرار کرده و اعداد را باهم مقایسه کنید. 

اول چای لاغری را از مامور اداره ی پست تحویل بگیرید بعد مبلغ آن را موقع تحویل چای لاغری سین لس به نامه رسان (مامور پست) بپردازید

 

        برای خرید پستی اینجا کلیک کنید 

بعد از کلیک روی جمله ی بالا به صفحه مشخصات کالا منتقل خواهید شد که در آنجا روی دکمه ی خرید پستی کلیک کنید و همچنین محصولات دیگر شرکت نیز در لیست صفحه بعد موجود میباشد

تشکر -  نمایندگی شرکت طب شفای سبحانچای لاغری سین لس لاغری 4 کیلو هر ماه - خودآموز گام به گام برای مانكن شدن

خودآموز گام به گام برای مانكن شدن

پنجشنبه 3 بهمن 1392  03:21 ب.ظ

مانكنی آرزوی خیلی از آدم‌هاست. البته برای این كار باید الفبای آن را هم دانست. با این همه نكته‌ی مهم این است كه زیبارویان در لحظه‌ی مناسب، در مكان مناسب حضور داشته باشند. اگر بخت یارشان باشد، یك شبه ره صد ساله را می‌روند!

چای لاغری سینلس sinless teaبا کلیک به روی این جمله در مورد چای لاغری سین لس بیشتر بدانید

  

این روزها بازار مسابقه‌های تلویزیونی در اروپا و آمریكا برای یافتن "استعداد" در زمینه‌ی خوانندگی یا مدل شدن حسابی گرم است. شاید شما هم در سایت یوتیوب، ویدئوهای مختلفی را در همین زمینه دنبال كرده‌ و با چنین برنامه‌هایی آشنا باشید؛ شركت‌كنندگانی كه زیر ذره‌بین داورهایی سختگیر قرار می‌گیرند كه خود از چهره‌های شناخته شده‌ی آن حرفه به شمار می‌آیند. كسانی نظیر هایدی كلوم، سوپر مدل آلمانی كه داور مسابقه‌ی "مدل برتر آینده‌ی آلمان" است یا تایرا بنكس، یكی دیگر از مانكن‌های شناخته شده‌ی سیاه‌پوست كه مسابقه‌‌ای مشابه را در آمریكا برگزار می‌كند.
البته دختران نوجوان و زیبارویی كه سودای راه رفتن روی سكوی سالن‌های مد را در سر دارند و خودشان را مدل‌های برتر آینده می‌بینند، باید برای قرار گرفتن در مقابل این داوران شخصیتی قوی داشته باشند تا در لحظه‌ی سخت انتقاد، آن‌هم پیش چشم میلیون‌ها بیننده‌ی تلویزیونی، دست‌كم اندكی قادر به كنترل اشك چشمانشان باشند. هرچند شیرینی نتیجه در نهایت تلخی تمام سختی‌ها را جبران می‌كند و به این ترتیب جواز ورود به دنیای پرزرق و برق مد در دستان شخص برنده قرار می‌گیرد. 
 
ابزار اولیه: شناسنامه و متر
 
با اینكه طبق روال چنین مسابقه‌هایی، دختر نوجوان ناشناخته‌ی دیروزی به سرعت و یك شبه قراردادی را با یكی از شركت‌های به نام امضا می‌كند و تصویرش بر تابلوهای تبلیغاتی می‌نشیند، اما با این همه دنیای مد الفبایی هم دارد كه بدون در نظر گرفتن آن شانس موفقیت بسیار پایین خواهد بود.  

 

 

 برای مثال، در آن زمانی كه زیبایی‌تان نه تنها به خودتان، بلكه به دیگران هم ثابت شد و ناگهان این فكر به ذهنتان خطور كرد كه شاید شما هم یك مدل بالقوه هستید كه برای بالفعل شدن تنها بایستی كشف شوید، به دو نكته توجه كنید. نكته‌ی اول، شناسنامه‌ی شماست. به عبارتی، یك نگاه كوتاه به صفحه‌ی اول آن كافی است تا یا آهی از سر آسودگی بكشید یا اینكه بفهمید دیر جنبیده‌اید، زیرا در دنیای مد برای شروع باید زیر ۲۰ سال سن داشته باشید!

نكته‌ی مهم دیگر، داشتن متر برای اندازه‌گیری است. قد یك مدل بدون هیچ قید و شرطی باید میان یك متر و ۷۵ تا یك متر و ۸۱ سانتی‌متر باشد. این امر یكی از بایدهایی است كه محال است بتوان بر سر آن چانه زد. به این معنا كه اگر حتی شما سوفیا لورن یك متر و ۶۵ سانتی‌متری هم باشید، بهتر است كه روی هنر سینما متمركز شوید و زیاد به سوپر مدل شدن دل خوش نكنید. 

فیگور لازم نیست!

 برای همه واضح است كه ژن‌ها نقش بسیار مهمی در مدل شدن بازی می‌كنند. به این معنا كه استاندارد امروزی این است كه مدل‌ها باید به اصطلاح تركه‌ای باشند و در اصل استخوان‌بندی ‌بدنشان به صورت طبیعی این‌گونه باشد و گرنه به گفته‌ی لوییزا مینك‌ویتس، رییس یكی از آژانس‌های مدل‌یابی، فایده‌ای ندارد كه كسی برای لاغر ماندن به خودش گرسنگی بدهد، در عوض به طور طبیعی پاها یا دست‌های پهن و گوشتالودی داشته باشد. 

 

 

 

 اگر از تمام آزمون‌های بالا سربلند بیرون آمدید، باید به شما تبریك گفت، چون حالا می‌توانید كمی با خیال راحت وارد مرحله‌ی بعدی بشوید، یعنی یافتن یك آژانس مناسب مدل‌یابی. در حقیقت این امر هم، همانند یافتن یك موسسه‌ی آموزشی برای آماده‌سازی در كنكور، مهم است. در اینجا هم اصل همان است، یعنی آژانس‌هایی كه در ابتدا مبلغ زیادی را برای عكاسی یا برگزاری كلاس‌های آموزشی طلب می‌كنند، شدیدا مشكوك می‌زنند! 

 به گفته‌ی مینك‌ویتس، اگر آژانسی واقعا نسبت به مدل جوان و تازه كشف‌شده‌اش متقاعد شده باشد، همان ابتدا خرج تمام كلاس‌ها و حتی جای اقامت او را می‌پردازد. البته زیاد خوشحالی نكنید، چون به محض اینكه اولین قرارداد نصیبتان شد، مستقیما تمام این مبالغ از شما باز پس گرفته می‌شوند. 

اما طبیعتا برای اینكه صاحبان چنین آژانس‌هایی توانایی این را داشته باشند كه شما را به عنوان یك مانكن كشف كنند، باید اول از همه برایشان عكس خودتان را بفرستید، البته بدون بهره‌گرفتن از فتوشاپ یا روتوش كه قطعا كمكی نخواهند كرد. 

در اصل تنها عكس‌هایی برای آژانس‌های مد قابل قبول هستند كه بدون آرایش و كاملا طبیعی باشند، مثلا عكس‌هایی كه در تعطیلات انداخته‌اید. خلاصه‌ی كلام اینكه نه فیگور بگیرید و نه به دنبال یك عكاس حرفه‌ای برای ثبت پرتره‌‌تان باشید. نیازی به این كارها نیست، فقط خودتان باشید. 

 

هنری به نام واقع‌بینی 

 

اگر بخت با شما یار باشد كه پس از مدتی دعوتنامه‌ای دریافت می‌كنید برای مصاحبه‌ی حضوری. در اینجاست كه كمی با پشت‌صحنه‌ی دنیای مد آشنا می‌شوید و این امر برایتان مسلم می‌شود كه مانكن‌ها هم زندگی سختی دارند، دست‌كم در اوایل كارشان. برعكس مسابقه‌های تلویزیونی، بسیار كم احتمال دارد كه مانكنی در همان اول كار تبدیل به چهره‌ی تبلیغاتی برای مارك تجاری معروفی شود. اما نكته‌ی مهمتر این است كه بدانید برای آژانس‌های مد ادامه‌ی تحصیل مانكن‌ها مهم است، نه اینكه مثلا یك خانم دكتر مدل درآمد بالاتری نسبت به یك خانم مهندس مدل داشته باشد و آن كسی كه دانشگاه رفته پایه‌ی حقوق بالاتری دارد، نه.  

تنها دلیل این است كه سنتان به ۳۰ سال كه برسد، باید خوش و خرم از این حرفه خداحافظی كنید، پس اینجاست كه همان مدرك و تحصیل ممكن است به دردتان بخورد. البته در این میان حساب استثناها جداست، یعنی كسانی مثل كلودیا شیفر یا نائومی كمپل هستند كه با اینكه برای این حرفه پا به سن گذاشته محسوب می‌شوند، اما همچنان روی سكوهای مد قدم بردارند. اما خب كمی واقع‌بینی، ضرر ندارد! 

 

میان‌بر

 در این حرفه تنها داشتن چهره‌ی زیبا مهم نیست، بلكه شخصیت شما هم به همان اندازه اهمیت دارد. هیچ‌كس از یك مدل توقع ندارد دو ساعت درباره‌ی فلسفه‌ی كانت یا نظریه‌ی نسبیت اینشتین حرف بزند، اما داشتن شخصیت روانی سالم یكی از بایدهاست. اگر اعصاب تحمل استرس، مسافرت‌های فراوان، نشستن هر روزه زیر دست آرایشگرها و آرایش‌های عجیب و غریب را ندارید، خودتان را برای مدل شدن  به دردسر نیندازید.  

 

با این حال، اگر بعد از رد كردن هر مرحله، آن‌هم با سربلندی، مدل شدید كه هیچ، اما اگر حوصله‌ی این سختی‌های ابتدایی را ندارید، برای دور زدن تمام آن‌ها راه دیگری هم پیدا می‌شود. تونی گارن، یك مدل ۱۸ ساله‌ی آلمانی است كه از سوی كمپانی معروف "كلوین كلاین" و همچنین مرسدس بنز به عنوان چهره‌ی تبلیغاتی انتخاب شد و تا كنون نیز بر روی سكوهای سالن‌های مد زیادی راه رفته است. این مدل جوان یك شبه راه صد ساله را  پیمود‌، آن هم ناگهانی و به‌دور از انتظار. در زمان برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال در آلمان، تونی كه در آن زمان پانزده سال داشت، به همراه دوستانش در یك جشن خیابانی شركت كرده بود كه توسط نماینده‌ی یكی از آژانس‌های مد در خیابان كشف شد! 

همین داستان مشابه برای لیلی كول، مدل ۲۱ ساله‌ی سرشناس انگلیسی هم روی داده است. هنگامی كه او به همراه چند تن از دوستانش در یكی از محله‌های لندن به دنبال یافتن رستوران بوده، توسط بنجامین هارت، هنرپیشه‌ای كه در زمینه‌ی مد نیز فعالیت دارد، یافته شد! لیلی در آن زمان تنها چهارده سال داشت. باید گفت كه نمونه‌هایی از این دست كم نیستند. پس با كمی ذكاوت، به هر بهانه‌ای كه شده تعدادی از دوستانتان را جمع كنید و به قصد كشف شدن از قدم زدن در خیابان‌ها لذت ببرید! 

نوشته شده توسط: dr. sina | آخرین ویرایش:پنجشنبه 3 بهمن 1392 | نظرات() 

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر