تبلیغات

یک محصول لاغری متشکل از گیاهان دارویی

 

                

                چای لاغری سینلس sinless

محصولی بر گرفته از طبیعت سبز ایران زمین که آسان، سریع و مطمئن شما را به وزن ایده آل رسانده و در آن وزن تثبیت می نماید . در این نوع چای چندین نوع گیاه اصلی بکار برده شده که به عنوان لاغر کننده های اصلی 5 عمل عمده را انجام میدهد :

 

چای لاغری سینلس sinless teaمحصولی از

 شرکت طب شفای سبحان 

سین لس : sinless

پروانه وزارت بهداشت: 50/15668 

فرمولاسیون چای لاغری سین لس شامل :ریشه و برگ و شاخه های گلدار و برگ گیاهان کالندولا یا گل همیشه بهار(باعث ترشح صفرا)-----آرتیکا (آرامبخش)-----کاسنی (ملین)------شیرین بیان(مقوی معده )------زیره------- کاسیا - به لیمو - بهار نارنج  و چای سبز  ... به عنوان لاغرکننده های اصلی که به کاهش جذب و تجمع مواد قندی و چربی کمک می کنند و (سرشاخه های کاملیا) که به عنوان هضم کننده غذا و پایین آورنده چربی بدن , اشتهای کاذب را کاهش داده و به پایین آمدن وزن شما کمک می کند.  

بهارنارنج

بهارنارنج

به لیمو

به لیمو

کاسنی

کاسنی

کاسیا

کاسیا

شیرین بیان

شیرین بیان

کالندولا

کالندولا

چای لاغری سینلس  از اجزای اثر گذار چندین گیاه دارویی  موثر بر لاغری  با حفظ طعم ، عطر و شكل طبیعی، بدون هیچ  گونه مواد افزودنی شیمیایی به عنوان حتی نگهدارنده و طعم  دهنده تشکیل یافته است .

1- سركوب اشتهای غیر ضروری و کاذب برای مصرف غذا

2- افزایش سوخت و ساز .

3- طبیعی سازی حركات روده و برطرف نمودن برخی ناراحتیهای گوارشی .

4- كاهش و جلوگیری از تجمع آب میان بافتی .

5- افزایش شادابی و شفافیت پوست با جلوگیری از تركهای  ناشی از كاهش وزن .

 گوارایی در طعم و رنگ چای لاغری سین لس  یک ویژگی بسیار  مطلوب و  مشتری پسند  است .
 
چای لاغری سین لس از جمله نادر ترین وکامل ترین فرآورده های مورد استفاده در لاغری و تناسب اندام وکاهنده چربی شکم است . و امروزه توسط متخصصین تغذیه ، در نوشتن جیره و رژیم غذایی برای لاغری استفاده می شود.

در چای لاغری سین لس از سر شاخه های کاملیا استفاده شده که باعث هضم غذا ، کاهش اشتهای کاذب و پایین آمدن وزن اضافی می شود  چای لاغری حاوی آنتی اكسیدان هایی برای پیشگیری از سرطان ، مبارزه با بیماری های قلبی،كاهش كلسترول، سوخت چربی ، پیشگیری از دیابت و سكته می باشد. یكی از مهمترین آنتی اكسیدان های موجود در چای لاغری كاتچینزها می باشند. این نوع از آنتی اكسیدان ها قادر به از بین بردن رادیكالهایی هستند كه حضورشان منجر به سرطان میشود 

 چای لاغری سین لس با دارا بودن ترکیبات پلی فنلی و به خصوص تانن های کندانسه و پلی فنل های ساده سازنده آن ها (کاتشین ها) نقش آنتی اکسیدانی بسیار خوبی را ایفا می کند. کاتشین ها نقش ضد رگ زایی دارند (در نتیجه ضد سرطان) نیز دارند. همچنین کافئین موجود در آن می تواند در کنار ترکیبات قبلی اثر مهار آنزیم COMT و فسفودی استراز داشته باشد و به لاغری کمک کند

 مصرف چای لاغری به تمامی اشخاصی که به نوعی درگیر زندگی امروزی با تحرک کم و در عوض فشارهای عصبی زیاد هستند توصیه می شود چرا که گیاه آرتیکای مورد استفاده در این محصول استرس های روزمره را تا میزان قابل ملاحضه ای کاهش می دهد .

چای لاغری سینلس sinless tea

۱-  اشتهای کاذب را از بین میبرد و با کم کردن اشتها از ورود انرژی و کالری های زائد و مازاد بر نیاز بدن می کاهد .

۲-  چربی های موجود در غذا را غیر قابل جذب می نماید و از این راه انباشت توده های چربی را کنترل می نماید . ( بانداژ نمودن  لیپید ها )

۳-  با افزایش سوخت و ساز و آغاز وضعیت چربی سوزی  توده های چربی انباشته شده در اندام های بدن مانند شکم و پهلو ها و ران ها را شکسته و تبدیل به انرژی مصرفی میکند و رفته رفته  از چربی این قسمتها میکاهد

۴- و با خاصیت چربی سوزی چربی های رسوب کرده در جداره رگهای خونی را میکاهد و بر سلامتی  قلب و عروق می افزاید 

           

 چای لاغری سین لس ضمن کاهش 7-3 کیلو گرم وزن در ماه ، هیچگونه عارضه پوستی از قبیل تیرگی و چین و چروک صورت بهمراه ندارد

لاغری این چای نیز در جبران تحرک کم موثر بوده و از ایجاد توده های حجیم چربی در بدن شما به ویژه چربی دور شکم و چربی دور کمر جلوگیری می کند.
این محصول توده چربی مصرف کننده را هدف قرار داده و حجم و وزن آن را کاهش میدهد که این کاهش وزن بطور حتمی برخلاف سونا و ادرار آور ها و مسهل ها که موقتا از مقدار آب بدن می کاهند طبیعی و ماندگار است .
       
          

(خواص چای لاغری سینلس sinless )

۱-واداشتن متابولیسم بدن به چربی سوزی به شکلی که در کل 24ساعت حتی وقتیکه در خوابید چربی خواهید سوزاند.
2- جلوگیری از تجمع مواد قندی در بدن .
3- از بین بردن بسیار موثر اشتهای کاذب .
4- بکار واداشتن روده های کم کار ورفع موثر یبوست .
5- آرامش بخش : با بهره مندی از این خاصیت چای لاغری سین لس دیگر شاهد استرس های جان کاه دوره های آنچنانی کاهش وزن نخواهید شد
 

# تقویت معده وضد سرطان معده
# ضد پوسیدگی دندان به علت فلوراید بالا
# پایین آورنده چربی خون و تقویت معده
# جلوگیری از بیماریهای قلبی عروقی
# کاهنده تری گلیسیرید و فشارخون
# گشادکننده برونش و رفع التهاب و حساسیت دستگاه تنفس
# سم زدایی کبد و جبران و کمبود استروژن در دوران یائسگی

کاهش وزن ۳ الی ۷ کیلو در ماه--------------------------------------------------

کاهش سایز دور کمر , باسن , ران , پهلوها -----------------

بدون چین و چروک صورت ----------------------------------

 همراه با شفافیت پوست----------------کاهش میزان کلسترول-----------------

حاوی آنتی اکسیدانهای ضد سرطان ---------------

بدون لاغری صورت-----------------------

لاغری بدون برگشت و همیشگی ---------------------    

 چای لاغری سینلس sinless teaمحصولی از : شرکت طب شفای سبحان

پروانه بهره برداری : 7870

پروانه وزارت بهداشت: 50/15668
 
دارای نشان استاندارد ملی کشور
 
ایران کد : 0708300534990005
 

مدت زمان استفاده از چای سینلس

مدت زمان مصرف بستگی به میزان اضافه وزن شما دارد. 
فرض نمایید شما 15 کیلوگرم اضافه وزن داشته باشید و اگر در ماه اول شما 7 کیلوگرم کاهش وزن حاصل کنید باز هم 8 کیلوگرم اضافه وزن دارید. 
در نتیجه باید برای حذف میزان اضافه وزن باقیمانده دوره درمان ادامه یابد. 
در افراد با اضافه وزن کم، مصرف 1 بسته کفایت می نماید


نحوه مصرف چای لاغری  سین لس (sinless) :

نیم ساعت قبل از نهار و شام (روزانه ۲ تی بگ ) ۱ عدد از تی بگها را در یک فنجان آب جوش انداخته و ۵ دقیقه منتظر بمانید تا عصاره مواد موثر موجود در چای وارد آب جوش شود سپس با یک عدد قند میل نمایید.
با توجه به اینکه چای لاغری سین لس بهترین نتیجه و اثر را بر روی کاهش بافت چربی شما می گذارد لذا جهت مشاهده عینی اثر این چای حتما قبل از مصرف اندازه بافت دور کمر و مناطق پر چربی خود را با یک متر خیاطی بصورت دقیق اندازه بگیرید و یک ماه بعد پس از پایان مصرف یک بسته چای لاغری سین لس دوباره اندازه گیری را تکرار کرده و اعداد را باهم مقایسه کنید. 

اول چای لاغری را از مامور اداره ی پست تحویل بگیرید بعد مبلغ آن را موقع تحویل چای لاغری سین لس به نامه رسان (مامور پست) بپردازید

 

        برای خرید پستی اینجا کلیک کنید 

بعد از کلیک روی جمله ی بالا به صفحه مشخصات کالا منتقل خواهید شد که در آنجا روی دکمه ی خرید پستی کلیک کنید و همچنین محصولات دیگر شرکت نیز در لیست صفحه بعد موجود میباشد

تشکر -  نمایندگی شرکت طب شفای سبحانچای لاغری سین لس لاغری 4 کیلو هر ماه - سوزاندن چربی اضافی با خوراكی

سوزاندن چربی اضافی با خوراكی

پنجشنبه 3 بهمن 1392  04:32 ب.ظ

سوزاندن چربی اضافی با خوراكی
میوه و سبزی حاوی فیبرهای حلال چربی هستند، بنابراین تا می توانید از آنها استفاده كنید. اگر كوشش می كنید كه بدون تحمل رنج گرسنگی از وزن خود بكاهید، این فهرست كه شامل 10 مورد از بهترین موادغذایی مناسب با رژیم است، می تواند برای شما مناسب باشد. این فهرست را در جایی مانند روی درب یخچال نصب كنید و یك كپی از آن را هنگام خرید با خود داشته باشید. بنا به گفته «سوزان برك» (Burke Susan) متخصص ارشد تغذیه در eDiets، هیچ غذایی وجود ندارد كه خوردن آن موجب كاهش وزن شود. از آنجایی كه غذاها به خودی خود مانند دارو عمل نمی كنند، نمی توانند گوارش شما را سریع تر كنند یا اینكه موجب شكسته شدن مولكول های چربی شوند. اما موادی وجود دارند كه گنجانیدن آنها در برنامه تغذیه روزانه، موجب كم شدن كالری مصرفی و در نتیجه كاهش وزن می شود. او اضافه می كند: «جایگزین كردن غذاهای كم كالری و سرشار از فیبر بجای مواد پركالری و چرب موجب كاهش كالری دریافتی می شود. به این ترتیب بدن بهتر تغذیه می شود، غذاها طعم بهتری دارند و وزن هم كاهش پیدا می كند، چراكه این اتفاق یك معجزه نیست و با یك محاسبه ساده، صحت آن ثابت می شود.» این متخصص ارشد تغذیه می گوید: «من چیزهایی درباره رژیم سوپ كلم، رژیم گریپ فروت و رژیم های پروتئین شنیده ام. اما این رژیم ها تاثیر مطلوبی ندارند. هیچ یك از تبلیغاتی را كه ادعا می كنند محصولی دارند كه از بین برنده، حل كننده یا دفع كننده چربی هستند را جدی نگیرید، این محصولات فقط جیب شما را سبك می كنند.» بنا به نظر «سوزان برك»، بهترین راه برای تبدیل كردن بدن به یك دستگاه چربی سوز، افزایش دادن توده ماهیچه ای، كاستن از ذخیره چربی است و البته تقویت كردن عضلات نیز باید جزیی از برنامه روزانه برای كاهش وزن شما باشد. «سوزان10 » ماده غذایی را معرفی می كند كه میزان چربی آنها صفر یا در حد قابل چشم پوشی است. شما بطور حتم با چند مورد از آنها آشنا هستید اما یك مرور و یادآوری مطمئنا مفید واقع می شود و ضرری ندارد:
 
 1) آب، همیشه آب:
 
خوب، این اولین مورد فهرست، چندان «غذا» نیست اما آب یكی از بهترین مواد طبیعی برای كاهش اشتها است یكی از اجزا مهم هر رژیم خوب غذایی است. دانستن اینكه 80 درصد خون و مغز از آب تشكیل شده، حیاتی بودن این ماده بر شما آشكار می شود. تحقیقات نشان داده اند كه نوشیدن آب روند سوخت و ساز را سرعت می بخشد.با توجه به اینكه تشنگی، معمولا به اشتباه به گرسنگی تعبیر می شود، سیراب نگهداشتن بدن از پرخوری جلوگیری می كند. گریپ فروت سرشار از ویتامین C است و در كاهش مقدار انسولین معجزه می كند و موجب كاهش وزن می شود.
 
 2) چای سبز:
 
همانطور كه اكثر افراد میدانند، كافئین میتواند سرعت سوخت و ساز بدن را افزایش دهد، اما این ماده اثرات جانبی سوئی هم دارد. نوشیدن یك فنجان قهوه در روز مشكلی ایجاد نمی كند، اما اگر به نوشیدن مایعی داغ علاقه دارید، چای سبز را امتحان كنید. این نوشیدنی عالی نه تنها سرعت گوارش را بالا میبرد بلكه حاوی مواد ضد سرطان هم هست و از بروز مشكلات قلبی جلوگیری می كند.
 
 3) سالاد:
 
 این بار كه به رستوران رفتید، به یاد داشته باشید كه اگر ابتدا یك سالاد بزرگ، پر از سبزیجات ترد و سالم سفارش دهید، در طول صرف غذا چقدر راحت میتوانید اشتهای خود را كنترل كنید یا غذای اصلی بسیار مختصری سفارش دهید. عادت كنید كه قبل از هر غذا سالاد میل كنید. به این ترتیب برای غذای اصلی جای چندانی نخواهید داشت و در ضمن بدون هیچ دردسری فیبر بیشتری مصرف كرده، كالری دریافتی بدن را كاهش میدهید و در نهایت بدون احساس گرسنگی، وزن كم می كنید.
 
 4) لبنیات:
 
 اگر قصد كاهش وزن دارید، بد نیست كه ذخیره لبنیات خانه را افزایش دهید. كلسیم یكی از عناصر مهمی است كه باید در رژیمهای كاهش وزن گنجانده شود و مصرف مواد لبنی حاوی كلسیم نیز بسیار مفید است. البته توجه داشته باشید كه از شیر، ماست و پنیر كم چربی یا بدون چربی استفاده كنید و تا حد امكان از شیر تازه استفاده كنید نه شیرهایی كه مدت دار هستند. حتی اگر به شیر یا سایر مواد لبنی حساسیت دارید میتوانید از شیر سویا (كه سرشار از كلسیم و ویتامین D است) استفاده كنید. هنگام تهیه شیر سویا توجه كنید كه شكر موجود در آن كم یا صفر باشد.
 
 5) سوپ:
 
 سوپ نه تنها در وعده غذای شبانه، بلكه در هر ساعت روز می تواند یك میان وعده مناسب باشد. بنا به جدیدترین تحقیقات كه در دانشگاه «پنسیلوانیا» صورت گرفته است، كسانی كه در رژیم خود، سوپ را بعنوان خوراكی میان وعده صبح و ظهر انتخاب كرده اند، بطور متوسط 100 كالری كمتر از دیگران مصرف كرده اند. سوپ هم، مانند سالاد عمل می كند و با نیمه سیر كردن شما، اشتهای زیادی برای پرداختن به غذاهای دیگر باقی نمی گذارد. البته راز موفقیت در مصرف سوپ اینست كه از سوپ هایی میل كنید كه فاقد خامه و چربی باشند و با سبزیجات، آب گوجه فرنگی و آب مرغ یا گوشت بدون چربی تهیه شده باشند.
 
 6) دانه كامل:
 
بنا به گفته «سوزان»، افزودن غلات كامل (با سبوس) به برنامه روزانه بسیار اهمیت دارد. استفاده از نان های گندم یا جوی كامل، سرشار از فیبر است و به سرعت موجب سیری می شود. نان های سفید موجب بهم خوردن تعادل قندخون می شوند در حالی كه غلات كامل (چه بصورت نان، برشتوك یا پخته شده در آش و سوپ) بخاطر دیر هضم بودن، سرعت هضم غذا را كاهش داده و موجب می شوند كه مدت بیشتری احساس سیری كنید. همواره از نانی استفاده كنید كه از آرد كامل تهیه شده باشد، شناسایی آن ساده است، هرچه تیره تر بهتر.
 
7) بوقلمون:
 
پروتئین هم یكی از اجزا مهم یك رژیم غذایی صحیح است و موجب ساخته شدن بافت ماهیچه ای و سوخته شدن چربی است. گوشت بدون چربی سینه بوقلمون، غذای مورد علاقه ورزشكاران و بدنسازان است، زیرا هر 85 گرم آن تنها 120 كالری دارد و حاوی 26 گرم پروتئین سیر كننده و یك گرم چربی است. همچنین به هیچ وجه چربی اشباع شده ندارد.
 
 8) جو دوسر:
 
جو دوسر پرك شده پخته شده در شیر بدون چربی، بهترین غذا برای صبحانه است. این غذا كه در فهرست كربوهیدرات های مفید قرار دارد، منبع مواد ضدكلسترول و فیبرهای حلال چربی است و شما را در طول روز سیر و پر انرژی نگه می دارد. توجه كنید كه از انواع آماده آن استفاده نكنید زیرا فاقد ویتامین، مواد معدنی و فیبر كافی هستند.
 
9) میوه و سبزیجات تازه:
 
شما حتما منتظر دیدن این دو ماده غذایی بودید. طبیعی است كه شما نمی توانید بدون وجود این مواد یك رژیم موفق و سالم داشته باشید. فیبرهای حلال چربی و فیبرهای ساده موجود در میوه و سبزی بعلاوه آب موجود در آنها، این مواد را به غذاهایی چربی سوز تبدیل كرده است. هرچه میل دارید سبزی تازه و میوه میل كنید و با كاستن از كالری دریافتی بدن، وزن خود را كاهش دهید.
 
10) گریپ فروت:
 
هرچند رژیم گریپ فروت آنچنان مورد تایید «سوزان برك» نیست اما استفاده از این میوه پرخاصیت بسیار مفید است. گریپ فروت سرشار از ویتامین C است و در كاهش مقدار انسولین معجزه می كند و موجب كاهش وزن می شود. توجه كنید كه اگر دارویی خاص مصرف می كنید یا تحت نظر پزشك هستید، قبل از مصرف گریپ فروت حتما با پزشك خود مشورت كنید.

نوشته شده توسط: dr. sina | آخرین ویرایش:پنجشنبه 3 بهمن 1392 | نظرات() 

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر