تبلیغات

یک محصول لاغری متشکل از گیاهان دارویی

 

                

                چای لاغری سینلس sinless

محصولی بر گرفته از طبیعت سبز ایران زمین که آسان، سریع و مطمئن شما را به وزن ایده آل رسانده و در آن وزن تثبیت می نماید . در این نوع چای چندین نوع گیاه اصلی بکار برده شده که به عنوان لاغر کننده های اصلی 5 عمل عمده را انجام میدهد :

 

چای لاغری سینلس sinless teaمحصولی از

 شرکت طب شفای سبحان 

سین لس : sinless

پروانه وزارت بهداشت: 50/15668 

فرمولاسیون چای لاغری سین لس شامل :ریشه و برگ و شاخه های گلدار و برگ گیاهان کالندولا یا گل همیشه بهار(باعث ترشح صفرا)-----آرتیکا (آرامبخش)-----کاسنی (ملین)------شیرین بیان(مقوی معده )------زیره------- کاسیا - به لیمو - بهار نارنج  و چای سبز  ... به عنوان لاغرکننده های اصلی که به کاهش جذب و تجمع مواد قندی و چربی کمک می کنند و (سرشاخه های کاملیا) که به عنوان هضم کننده غذا و پایین آورنده چربی بدن , اشتهای کاذب را کاهش داده و به پایین آمدن وزن شما کمک می کند.  

بهارنارنج

بهارنارنج

به لیمو

به لیمو

کاسنی

کاسنی

کاسیا

کاسیا

شیرین بیان

شیرین بیان

کالندولا

کالندولا

چای لاغری سینلس  از اجزای اثر گذار چندین گیاه دارویی  موثر بر لاغری  با حفظ طعم ، عطر و شكل طبیعی، بدون هیچ  گونه مواد افزودنی شیمیایی به عنوان حتی نگهدارنده و طعم  دهنده تشکیل یافته است .

1- سركوب اشتهای غیر ضروری و کاذب برای مصرف غذا

2- افزایش سوخت و ساز .

3- طبیعی سازی حركات روده و برطرف نمودن برخی ناراحتیهای گوارشی .

4- كاهش و جلوگیری از تجمع آب میان بافتی .

5- افزایش شادابی و شفافیت پوست با جلوگیری از تركهای  ناشی از كاهش وزن .

 گوارایی در طعم و رنگ چای لاغری سین لس  یک ویژگی بسیار  مطلوب و  مشتری پسند  است .
 
چای لاغری سین لس از جمله نادر ترین وکامل ترین فرآورده های مورد استفاده در لاغری و تناسب اندام وکاهنده چربی شکم است . و امروزه توسط متخصصین تغذیه ، در نوشتن جیره و رژیم غذایی برای لاغری استفاده می شود.

در چای لاغری سین لس از سر شاخه های کاملیا استفاده شده که باعث هضم غذا ، کاهش اشتهای کاذب و پایین آمدن وزن اضافی می شود  چای لاغری حاوی آنتی اكسیدان هایی برای پیشگیری از سرطان ، مبارزه با بیماری های قلبی،كاهش كلسترول، سوخت چربی ، پیشگیری از دیابت و سكته می باشد. یكی از مهمترین آنتی اكسیدان های موجود در چای لاغری كاتچینزها می باشند. این نوع از آنتی اكسیدان ها قادر به از بین بردن رادیكالهایی هستند كه حضورشان منجر به سرطان میشود 

 چای لاغری سین لس با دارا بودن ترکیبات پلی فنلی و به خصوص تانن های کندانسه و پلی فنل های ساده سازنده آن ها (کاتشین ها) نقش آنتی اکسیدانی بسیار خوبی را ایفا می کند. کاتشین ها نقش ضد رگ زایی دارند (در نتیجه ضد سرطان) نیز دارند. همچنین کافئین موجود در آن می تواند در کنار ترکیبات قبلی اثر مهار آنزیم COMT و فسفودی استراز داشته باشد و به لاغری کمک کند

 مصرف چای لاغری به تمامی اشخاصی که به نوعی درگیر زندگی امروزی با تحرک کم و در عوض فشارهای عصبی زیاد هستند توصیه می شود چرا که گیاه آرتیکای مورد استفاده در این محصول استرس های روزمره را تا میزان قابل ملاحضه ای کاهش می دهد .

چای لاغری سینلس sinless tea

۱-  اشتهای کاذب را از بین میبرد و با کم کردن اشتها از ورود انرژی و کالری های زائد و مازاد بر نیاز بدن می کاهد .

۲-  چربی های موجود در غذا را غیر قابل جذب می نماید و از این راه انباشت توده های چربی را کنترل می نماید . ( بانداژ نمودن  لیپید ها )

۳-  با افزایش سوخت و ساز و آغاز وضعیت چربی سوزی  توده های چربی انباشته شده در اندام های بدن مانند شکم و پهلو ها و ران ها را شکسته و تبدیل به انرژی مصرفی میکند و رفته رفته  از چربی این قسمتها میکاهد

۴- و با خاصیت چربی سوزی چربی های رسوب کرده در جداره رگهای خونی را میکاهد و بر سلامتی  قلب و عروق می افزاید 

           

 چای لاغری سین لس ضمن کاهش 7-3 کیلو گرم وزن در ماه ، هیچگونه عارضه پوستی از قبیل تیرگی و چین و چروک صورت بهمراه ندارد

لاغری این چای نیز در جبران تحرک کم موثر بوده و از ایجاد توده های حجیم چربی در بدن شما به ویژه چربی دور شکم و چربی دور کمر جلوگیری می کند.
این محصول توده چربی مصرف کننده را هدف قرار داده و حجم و وزن آن را کاهش میدهد که این کاهش وزن بطور حتمی برخلاف سونا و ادرار آور ها و مسهل ها که موقتا از مقدار آب بدن می کاهند طبیعی و ماندگار است .
       
          

(خواص چای لاغری سینلس sinless )

۱-واداشتن متابولیسم بدن به چربی سوزی به شکلی که در کل 24ساعت حتی وقتیکه در خوابید چربی خواهید سوزاند.
2- جلوگیری از تجمع مواد قندی در بدن .
3- از بین بردن بسیار موثر اشتهای کاذب .
4- بکار واداشتن روده های کم کار ورفع موثر یبوست .
5- آرامش بخش : با بهره مندی از این خاصیت چای لاغری سین لس دیگر شاهد استرس های جان کاه دوره های آنچنانی کاهش وزن نخواهید شد
 

# تقویت معده وضد سرطان معده
# ضد پوسیدگی دندان به علت فلوراید بالا
# پایین آورنده چربی خون و تقویت معده
# جلوگیری از بیماریهای قلبی عروقی
# کاهنده تری گلیسیرید و فشارخون
# گشادکننده برونش و رفع التهاب و حساسیت دستگاه تنفس
# سم زدایی کبد و جبران و کمبود استروژن در دوران یائسگی

کاهش وزن ۳ الی ۷ کیلو در ماه--------------------------------------------------

کاهش سایز دور کمر , باسن , ران , پهلوها -----------------

بدون چین و چروک صورت ----------------------------------

 همراه با شفافیت پوست----------------کاهش میزان کلسترول-----------------

حاوی آنتی اکسیدانهای ضد سرطان ---------------

بدون لاغری صورت-----------------------

لاغری بدون برگشت و همیشگی ---------------------    

 چای لاغری سینلس sinless teaمحصولی از : شرکت طب شفای سبحان

پروانه بهره برداری : 7870

پروانه وزارت بهداشت: 50/15668
 
دارای نشان استاندارد ملی کشور
 
ایران کد : 0708300534990005
 

مدت زمان استفاده از چای سینلس

مدت زمان مصرف بستگی به میزان اضافه وزن شما دارد. 
فرض نمایید شما 15 کیلوگرم اضافه وزن داشته باشید و اگر در ماه اول شما 7 کیلوگرم کاهش وزن حاصل کنید باز هم 8 کیلوگرم اضافه وزن دارید. 
در نتیجه باید برای حذف میزان اضافه وزن باقیمانده دوره درمان ادامه یابد. 
در افراد با اضافه وزن کم، مصرف 1 بسته کفایت می نماید


نحوه مصرف چای لاغری  سین لس (sinless) :

نیم ساعت قبل از نهار و شام (روزانه ۲ تی بگ ) ۱ عدد از تی بگها را در یک فنجان آب جوش انداخته و ۵ دقیقه منتظر بمانید تا عصاره مواد موثر موجود در چای وارد آب جوش شود سپس با یک عدد قند میل نمایید.
با توجه به اینکه چای لاغری سین لس بهترین نتیجه و اثر را بر روی کاهش بافت چربی شما می گذارد لذا جهت مشاهده عینی اثر این چای حتما قبل از مصرف اندازه بافت دور کمر و مناطق پر چربی خود را با یک متر خیاطی بصورت دقیق اندازه بگیرید و یک ماه بعد پس از پایان مصرف یک بسته چای لاغری سین لس دوباره اندازه گیری را تکرار کرده و اعداد را باهم مقایسه کنید. 

اول چای لاغری را از مامور اداره ی پست تحویل بگیرید بعد مبلغ آن را موقع تحویل چای لاغری سین لس به نامه رسان (مامور پست) بپردازید

 

        برای خرید پستی اینجا کلیک کنید 

بعد از کلیک روی جمله ی بالا به صفحه مشخصات کالا منتقل خواهید شد که در آنجا روی دکمه ی خرید پستی کلیک کنید و همچنین محصولات دیگر شرکت نیز در لیست صفحه بعد موجود میباشد

تشکر -  نمایندگی شرکت طب شفای سبحانچای لاغری سین لس لاغری 4 کیلو هر ماه - مطالب شهریور 1389

چای لاغری سین لس

شنبه 20 شهریور 1389  07:58 ب.ظ

     

یک محصول لاغری متشکل از گیاهان دارویی 

ما در اینجا روشی منحصر به فرد برای لاغری و كاهش وزن شما پیشنهاد می كنیم 

 چای لاغری سین لس 

 فرمولاسیون چای لاغری سین لس شامل :ریشه و برگ و شاخه های گلدار و برگ گیاهان کالندولا یا گل همیشه بهار(باعث ترشح صفرا)-----آرتیکا (آرامبخش)-----کاسنی (ملین)------شیرین بیان (مقوی معده )------زیره-------کاسیا و چای سبز (افزایش متابولیسم بدن)  ... به عنوان لاغرکننده های اصلی که به کاهش جذب و تجمع مواد قندی و چربی کمک می کنند و (سرشاخه های کاملیا) که به عنوان هضم کننده غذا و پایین آورنده چربی بدن , اشتهای کاذب را کاهش داده و به پایین آمدن وزن شما کمک می کند. 

     
چای لاغری از جمله نادر ترین وکامل ترین فرآورده های مورد استفاده در لاغری و تناسب اندام وکاهش دهنده چربی و چاقی شکم است. چای لاغری حاوی آنتی اكسیدان هایی برای پیشگیری از سرطان ، مبارزه با بیماری های قلبی، كاهش كلسترول، سوخت چربی ، پیشگیری از دیابت و سكته می باشد. یكی از مهمترین آنتی اكسیدان های موجود در چای لاغری كاتچینزها می باشند. این نوع از آنتی اكسیدان ها قادر به از بین بردن رادیكالهایی هستند كه حضورشان منجر به سرطان میشود -

 چای لاغری با دارا بودن ترکیبات پلی فنلی و به خصوص تانن های کندانسه و پلی فنل های ساده سازنده آن ها (کاتشین ها) نقش آنتی اکسیدانی بسیار خوبی را ایفا می کند. کاتشین ها نقش ضد رگ زایی دارند (در نتیجه ضد سرطان) نیز دارند. همچنین کافئین موجود در آن می تواند در کنار ترکیبات قبلی اثر مهار آنزیم COMT و فسفودی استراز داشته باشد و به لاغری کمک کند

 مصرف چای لاغری به تمامی اشخاصی که به نوعی درگیر زندگی امروزی با تحرک کم و در عوض فشارهای عصبی زیاد هستند توصیه می شود چرا که گیاه آرتیکای مورد استفاده در این محصول استرس های روزمره را تا میزان قابل ملاحضه ای کاهش می دهد .

 چای لاغری سین لس:

۱-واداشتن متابولیسم بدن به چربی سوزی به شکلی که در کل 24ساعت حتی وقتیکه در خوابید چربی خواهید سوزاند.
2- جلوگیری از تجمع مواد قندی در بدن .
3- از بین بردن بسیار موثر اشتهای کاذب .
4- بکار واداشتن روده های کم کار ورفع موثر یبوست .
5- آرامش بخش : با بهره مندی از این خاصیت چای لاغری سین لس دیگر شاهد استرس های جان کاه دوره های آنچنانی کاهش وزن نخواهید شد

 کاهش وزن ۳ تا ۷ کیلو در هر ماه--------
کاهش سایز دور کمر , باسن و ران------------------

 

بدون چین و چروک صورت -------------همراه با شفافیت پوست و بدون لاغری صورت-----  

                                  لاغری بدون برگشت و همیشگی

لاغری سریع،لاغری آسان،لاغری بی عارضه

  
نحوه مصرف چای لاغری  سین لس :

نحوه مصرف چای لاغری سین لس :


نیم ساعت قبل از هر وعده غذایی (روزانه ۳ تی بگ ) ۱ عدد از تی بگها را در یک فنجان آب جوش انداخته و ۵ دقیقه منتظر بمانید تا عصاره مواد موثر موجود در چای وارد آب جوش شود سپس با یک عدد قند میل نمایید.

با توجه به اینکه چای لاغری دکتر سینا بهترین نتیجه و اثر را بر روی کاهش بافت چربی شما می گذارد لذا جهت مشاهده عینی اثر این چای حتما قبل از مصرف اندازه بافت دور کمر و مناطق پر چربی خود را با یک متر خیاطی بصورت دقیق اندازه بگیرید و یک ماه بعد پس از پایان مصرف یک بسته چای لاغری دکتر سینا دوباره اندازه گیری را تکرار کرده و اعداد را باهم مقایسه کنید.
          

                            

                           اول چای لاغری را از مامور پست تحویل بگیرید

       بعد مبلغ آن موقع تحویل چای لاغری دکتر سینا به نامه رسان (مامور پست) بپردازید

                                   قیمت : ۲0 هزار تومانلاغری سریع،لاغری آسان،لاغری بی عارضه

         قیمت :۲۰هزار تومان

              نیازی به واریز کرن به حساب نیست :مامور اداره پست هنگام

                          تحویل دادن بسته مبلغ را از شما خواهد گرفت

      برای خرید پستی روی این جمله کلیک کنید  

 

....................................................................................................................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                 پودر گیاه جین سینگ

         تقویت جنسی با داروی گیاهی                    جینسینگ    

خواص درمانی و طبی گیاه جین سینگ

هزاران سال است که جینسینگ در کشورهای کره و چین برای تقویت قوای عمومی جسمانی، ایجادوحفظ آرامش فکری و تقویت قوای ذهنی وحافظه، و تقویت قوای جنسی بخوبی شناخته شده و کاربرد دارد.

ریشه جینسینگ را به عنوان دارویی اساطیری درتمام تمدن های مشهور دنیا میشناسند.

اگر چه جینسینگ بیش از ۴۰۰۰ سال است كه مورد استفاده قرار می گیرد و نام آن به عنوان ارزنده ترین و محبوب ترین گیاه در میان نوشته های بدست آمده از ۲۰۰۰ سال پیش در چین قابل رویت می باشد، اولین بار توسط یك گیاه شناس به نام Collinson در سال ۱۷۴۰به جامعه علمی انگلیس شناسانده شدومصرف آن رفته رفته در بین اشراف اروپا رونق پیداکرد.

گذشته از آن استفاده جینسینگ به صورت مدرن تر از قرن ۱۹ همزمان با ارائه مقاله ای از جانب یك كشیش آغاز شد. او كه به عنوان مبلغی مذهبی پا به سرزمین چین نهاده بود پس از آشنایی با فواید این گیاه اعجاب آورجینسینگ مقاله ای در مورد خواص درمانی جین سینگ(جینسینگ ) با عنوان ” شرحی در باره گیاهی تاتاری با عنوان جینسینگ “ منتشر ساخت كه نقش بسزایی را در شناساندن این گیاه به مردمان دیگر كشورها ایفا كرد.

اهمیت این گیاهان در چین تا به حدی است كه صادرات بذر گیاه جین سینگ ممنوع است و از گیاهان تحت حفاظت در این سرزمین به شمار می آیند. بسیار كند رشد بوده و به سال ها وقت برای بلوغ خود نیازمند است.

جالب است بدانیدكه هر بوته از این ریشه ها در سال ۱۷۴۸ به ازای ۵ دلار در چین بفروش می رسیده ، كه این خود بیان كننده ارزش بسیار زیادی است كه بازرگانان چینی برای این گیاه قایل می شدند. اخیراً كشت این گیاه به صورت انبوه در كانادا نیز رواج یافته است. از گیاهان نیروبخش و مقوی که درکل جهان شهرت فراوان دارد جینسینگ می باشد که از آن به گیاه جوانی یا نوشدارو یادمیشود زیرا از این گیاه (جینسینگ) برای تهیۀ داروهای جوانی وضدپیری که در ترکیبات داروهای به کار می رود استفاده می شودوپیری وفرسودگی اندام ها وارگانهای بدن ونیز قوای جنسی وعصبی را قوت اعجاب انگیزی میبخشد.جینسینگ بیشترین آداپتوژن را در بین گیاهان شناخته شده در جهان دارد توضیح اینکه آداپتوژن ماده ای است بی ضرر که نقش تعدیل کننده در بدن را دارد ، یعنی ورود آداپتوژن به بدن موجب می شود هرچیزی که در بدن در حالت عدم تعادل یا غیر نرمال است عادی و نرمال شود. مثلاً اگر فشارخون خیلی زیاد است تا حد عادی آن را کاهش می دهد و اگر فشارخون پایین افتاده و کم است ؛ آن را تا حد عادی و طبیعی ، متناسب با فیزیولوژیی بدن افزایش می دهد. به این ترتیب وجود آداپتوژن در یک ماده غذایی و ورود آن به بدن آثار فیزیولوژیکی گسترده ای شبیه ضداکسیدکننده ها دارد. البته در جینسینگ مواد ضداکسیدکننده نیز وجود دارد که خاصیت مفید آداپتوژن جینسینگ را تشدید و تحریک می کند.

مارکوپولو در مورد این گیاه شگفت کمیاب نوشته است : ثروتمندان اروپایی برای رفع خستگی و ناتوانی جنسی از جینسینگ استفاده می کردند.

جین سینگ گیاهی نیرو بخش بوده و در حفظ سلامتی و هماهنگی فعالیت های اساسی و حیاتی بدن نقش به سزایی دارد. همچنین این گیاه قادر به از بین بردن تومورها و افزایش طول مدت زندگی افراد می گردد. این دارو تونیک ، محرک ، بازساز و مقوی است.

ازعمده ترین مواد موثر موجود در جینسینگ عبارتند از پانکسین که مقاومت عضلات را در برابر بی نظمی ها و ناراحتی ها افزایش می دهد  و پانکس اسید که متابولیسم و سیستم عروقی را اصلاح می کند و پاناکولین یا پانکس ویلون که روی سیستم غدد مترشحه داخلی یا آندوکرین ازقبیل غددفوق کلیوی هیپوفیز وغددجنسی  در آقایان وبانوان را باز آوری کرده ونشاط جوانی را بازمیگرداند و پاناسن که مرکز اعصاب را تحریک می کندوهر فرد عصبی وافرادیکه زندگی وکار پراسترسی دارند را از مصرف داروهای شیمیایی اعصاب بی نیاز میکند و در آخر جینسینگ برای بیماری قند اثر مثبت داردوبدلیل داشتن ماده پاناکولین یا پانکس ویلون تیرباعث تحریک برای ترشح انسولین وتنظیم طبیعی انسولین بدن میشود.

مکمل جنسینگ دارای پروانه بهداشتی و بارکد ملی 

مشکلات جنسی مردان

اهم خواص جینسینگ (جین سینگ ) که تاکنون به اثبات رسیده است  می توان به موارد زیر اشاره كرد.

1-تقویت پوست وافزایش زیبایی وتقویت مووجلوگیری از ریزش موهای سر که بسیار مفید تر از سایر روشهای تقویت مو خود را به اثبات رسانده است.

2- بهبود فعالیت حافظه که کوما جینسینگ بهترین ترکیب این گیاه جهت تقویت حافظه است واخیرا در بازار اینترنتی ایران نیز بفروش میرسد این ترکب را اغلب آنهاییکه نیاز به حافظه فوق العاده دارند وغالبا پشت کنکوری هامصرف شده ونتیجه فوق العاده سریع ومشهودی را نشان میدهد.

3- افزایش دهنده ومحرک  شادابی و نشاط جنسی

4- افزایش قدرت تحمل و پایداری در مقابل تنش های محیطی ،عصبی وغذایی با افزایش قدرت جسمانی و نیرومند تر ساختن عضلات  با انجام سریع وموثرفرآیند عضله سازی  وافزایش وزن وحجم بدون اینکه عوارض داروها ومکمل های شیمایی همچون متابولیک ها وآنابولیک ها واستروئیدها وپودرهای بدنسازی را داشته باشدبه این دلیل از جمله عمده ترین مصرف کنندگان در بازار ایران قهرمانان بدنسازی ورشته های قدرتی همچون کشتی ووزنه برداری و...است.کسانیکه جینسینگ استفاده می کنند معمولاَ سالمتر و شادابترند و در برخورد با ناملایمات زندگی استقامت بیشتری از خود نشان می دهند ، انرژی بیشتری برای کار دارند و تمرکز حواس آنها خیلی بهتر و بیشتر است .

 5- مقابله با پیری و فرسودگی وبهبود سیتم ایمنی بدن.

6- تقویت سیستم ایمنی بدن .

7- كاهش اثرات منفی ناشی از یائسگی  تأثیرات تعدیل كننده بر عوارض ناشی از یائسگی در خانم ها مانند گرگرفتگی واسترس وافسردگی ودپرس روحی وعصبی بانوان وبی خوابی ها وسردردهای عصبی.

۸- افزایش قدرت و توان سیستم قلبی و عروقی  که ورزشکاران از آن برای افزایش کارایی برای قهرمان شدن مصرف میکنند ودوپینگ هم محسوب نمی شود ولی کارکردی قوی همانند دوپینگ را خواهد داشت .

10- تنظیم فشار خون  كاهش دهنده فشار خون در صورت بالا بودن آن و افزایش دهنده فشار خون در صورت پایین بودن آن

همچنین این گیاه قادر به از بین بردن تومورها و افزایش طول مدت زندگی افراد می گردد وداروی سنتی ضدسرطان محسوب وبسیاری از اطباء در چین وایران باستان از خاصیت ضدسرطانی آن استفاده فراوان میکردند.آداپتوژن دیگر عمل این فرآیند است.

۱۱ - درمان کننده ی ناباروری در مردان که بیش از ۱۰ نمونه تا به الان در این ۳ سال از این محصول گزارش شده

امروزه از جین سینگ به عنوان بخش اصلی بسیاری از داروهای ترکیبی گیاهی استفاده می کنند.

ترکیب پودر این گیاه با بذر وصمغ وریشه وپوست چند گیاه باارزش وکمیاب دیگر این محصول را به اکسیر جوانی ونشاط تبدیل کرده است .

 ازعمده ترین مواد موثر موجود در جینسینگ عبارتند از پانکسین که مقاومت عضلات را در برابر بی نظمی ها و ناراحتی ها افزایش می دهد .پلی ساكارید موجود در این گیاه تقویت‌كننده عملكرد دستگاه ایمنی بدن است. این گیاه خواص جوان كنندگی دارد. بسیاری از خواص دارویی این گیاه از طریق تقویت غدد آدرنال یا فوق كلیوی بدن اعمال می‌شود

از نظر ترکیبات شیمیایی برای اینکه به اسرار خواص شفابخش این ریشه پی برده شود ، مطالعات وسیعی صورت گرفته است و آنچه که تا به حال گزارش شده است این است که این گیاه دارای گلوکوزیدهای استروئیدی به نام پاناکیلون ، یک ساپونین به نام پاناکسوزید یا پاناکسین ، مواد صابونی ، یک اساس روغنی فرار به نام پاناسین و یک هورمون و ویتامین B و ویتامین D ، ترکیبات استیلنی ، استرول ها و سرانجام یک گلوکوزید به نام جینسینگ می باشد.

ریشه جین سینگ شاید معروفترین داروهای چینی باشد که از دوران کهن تاریخ تا حال همواره آثار شفابخش آن مورد توجه حکمای طب سنتی قرار داشته گرفته و می گیرد. از نظر خواص به طور کلی ، نیروبخش ، مقوی ، محرک ، بادشکن و نرم کننده می باشد.

 این دارو به عنوان نوشدارو در آن مناطق برای انواع بیماری ها تجویز می شود و اختصاص به یک بیماری خاص ندارد.در دوران جنگ ویتنام سربازان ویت کنگ از این گیاه برای افزایش سرعت بهبودی زخم های گلوله استفاده می کردند.این گیاه بسیار ارزشمند را اکسیرجوانی وعشق مینامند که قوای بدن را تقویت میکند.ومحصول حاضر بصورت کاملا اصولی وبصورت پودر در اختیار تقاضامندان قرار میگیرد تا طبق دستور ارسالی مورد مصرف قرار گیرد

     تقویت جنسی با داروی گیاهی                    جینسینگ

طریقه مصرف جنسینگ :  به سه صورت می توان پودر جنسینگ را استفاده نمود:

1- یک چهام قاشق چای خوری از پودر را دو بار در روز در آبمیوه حل نموده و ..

2-  می توان مقدار نصف قاشق چای خوری را در دو نوبت غذایی بعنوان ادویه بر روی غذا استفاده نمود .

3 - آنرا در یک کیلو عسل حل نموده و روزانه سه قاشق غیر سر پر از آنرا مصرف کنید.

انتخاب هریک از این روشها با سلیقه و زائقه مصرف کننده انجام میگیرد و در نتیجه درمانی آن هیچ تفاوت اثری نمی کند. 

مشکلات جنسی مردان


برای خرید روی قیمت کالا کلیک کنید .

    قیمت :   35 هزارتومان
هنگام تحویل کالا بشما مامور پست مبلغ را از شما خواهد گرفت .

 
هنگام تحویل کالا بشما مامور پست مبلغ را از شما خواهد گرفت

 


درمان چربی اضافی شکم-داروی گیاهی جهت کم کردن چربی خون- با چه روشهایی لاغر شویم-ورزش مناسب و رژیم برای لاغری باسن و ران-طب گیاهی برای کم سویی-برنامه رژیمی-رژیم غذایی لاغری فوری-صرف كالری بر اساس ورن وقدبرای لاغری-مقدار كالری لازم برای خانمی یا 20 كیلو اضافه وزن چیست؟-اصول لاغری-کیلو کالری لاغری-چای لاغری خرید-لاغری بدون رژیم-درباره چای جین سینگ-میزان درمانهای بیماری توسط مدیتیشن-واحد كیلو ، كالری،وزن-چای سبز تاثیر آن بر چربی های پهلو و شکم-داروی گیاهی جلوگیری از چاقی-موثرترین روش لاغری رانها و باسن -روشهایی برای درمان چاقی ,رژیم درمانی بدون دارو -چگونه در ۱۰ روز ۵ کیلو کم کنیم رژیم غذایی هنر پیشه های هالیوود- وزن کم کردن روزانه چند کیلو-روش ها وتغذیه ای مناسب برای عضلانی شدن بدن-میزان مصرف چای سبز برای لاغری-چگونه لاغر شویم-ورزشهای مناسب برای ازبین بردن چربی دور شكم-رژیم لاغری مناسب با چای دکتر سینا-راههای لاغری و کاهش وزن در یک ماه-رژیم لاغری مناسب با چای دکتر سینا-اصول لاغری-لاغرکردن با رژیم کم کالری-چگونه بدن به مانکن-كم كردن اشتها-کاهش 4 کیلو در ماه-چای لاغری-کارهای لازم برای لاغری- روشی برای لاغری باسن و ران -فروشگاه ارمغان طبیعت-رژیم لاغری چه کار کنیم لاغر شیم-رژیم پرتقال-رژیم غذایی لاغری ۸ کیلو در ماه-چگونه سریع وزن کم کنیم-بهترین دکتر در درمان چاقی- کیلو لاغری+ سوزاندن چند کالری-اثرات چای لاغری-چای دکتر سینا-رژیم لاغری 1400 کالری-اثرات چای لاغری-چای دکتر سینا-رژیم لاغری ۱۴۰۰ کالری-استفاده از چای لاغری دکتر سینا-دکتر+چای سبز و لاغری-کم کردن چربی خون-چگونه لاغر شویم (دفع مواد زائد)-اسم چای لاغری دکتر سینا-چگونگی لاغر کردن پهلو باسن و ران-خرید پستی چای لاغری دکتر سینا-کاکائو+قهوه+چای+لاغری-تاثیر گوجه سبز در لاغری-سه کیلو اضافه وزن-راههای لاغری با جراحی +لیزر-لاغر كننده چربی شكم-بالاترین کالری غذا-چای لاغری دکتر سینا-هر ماه چند کیلو کاهش وزن-چای دکتر سینا-لاغری در یک ماه-دانلود کتاب نرمش برای لاغری وتناسب اندام-ورزش های هوازی +لاغری-برای از بین بردن چربی زائد بدن چه گیاهی موثر است-چای دکتر سینا برای لاغری-پشتكار قوی برای لاغری -تاثیر لاغری در زندگی-چای لاغری دكتر سینا-دکتر سینا-رژیم لاغری در 1 ماه-چقدر ورزش تا لاغر شویم-مواد غذایی موثر در لاغری و پایین امدن كلسترول-میزان كم كردن وزن + چای سبز-لاغری در یک ماه-برنامه غذایی برای کاهش 5 کیلو وزن در ماه-رژیم غذایی چاقی و لاغری-درمان چربی های انباشته-کاهش چربی ران-چگونه چربی پهلو را آب کنیم-آسیب پوست لاغری-چای لاغری چیست؟-رژیم غذایی 3200 کالری -میوه هایی که سبب لاغری میشوند-مناسبترین راه برای لاغری-چای لاغری-چگونه میشود ۱۰ کیلو در ۲ ماه لاغر شد - تاثیر آب پرتقال در لاغری-نرمش جهت سوخت چربی-لاغر شدن بدن در یک ماه-مصرف چای سبز و سبزیجات و پرهیز از استرس عوامل طول عمر بالا در ژاپن-چای لاغری-چای لاغری سینا-خواص و مضرات گیاهان برای درمان چاقی-لاغری شکم نشستن-مقدار کالری غذا برای لاغری-طلسم شكن قوی-غذاهایی برایکاهش وزن-چای لاغری-چای سینا-نقش دویدن در لاغری- چگونه سریع لاغر شویم با داروهای گیاهی-چای کاهش اشتها +شربت لاغری-یک رژیم مناسب برای ذوب کردن شکم وپهلو - چقدر كالری مصرف كنیم تا یك كیلو لاغر شویم  - چگونه موهای زائد را برای همیشه از بین ببریم؟ - لابراتوار دکتر سینا - برای لاغر شدن با داروهای گیاهی -لاغری دور شکم و پهلو-چای لاغری-رژیم کاهش وزن با چای سبز-چگونه در یك هفته 7 كیلو لاغر شویم -لیموترش و لاغری-چقدر کالری مصرف کنیم-برای كوچك كردن ران وباسن چكار كنم-چای لاغری دکتر سینا-لاغری چگونه-محتویات چای لاغری-تاثیر خوردن ابلیمو ناشتا برای لاغری-روشی برای لاغری سریع با داروهای گیاهی -چای لاغری سینا-اسانس لیموترش در لاغری-چای لاغری سینا-برنامه های رژیم لاغری-راههای گیاهی برای کم کردن وزن-روشی برای لاغری-چگونه چربی های اضافی را بسوزانیم - چای لاغری-رژیم های صحیح لاغری-چای لاغری-خرید چای سبز-لاغری در یک ماه-داروهای ترکیبی لاغری-ماهی 5 کیلو کاهش وزن-چگونه دریک ماه 5کیلو لاغرشویم-لاغری با چای سبز-رژیم لاغری سریع 3 روزه-آب کردن چربی شکم با مواد گیاهی خوراکی-چگونه دکتر لاغری پیدا کنیم-گیاهی برای ازبین بردن چربی-چای جین سینگ-نیاز شدید به لاغری-لاغر شدن در 1ماه-كالری یا كیلو كالری-چای لاغری دکتر-چای لاغری-کم کردن 4 کیلو در ماه-خرید چای لاغری-خواص لیموترش برای لاغر شدن- چه کنیم تا کمر‎باریک و خوش‎اندام شویم؟-چگونه سریع وزن کم کنیم -رژیم لاغری1400کالری- لاغر کردن باسن-تناسب دور کمر و وزن-بهترین روش لاغری و تناسب اندام مصرف کالری چیست-لاغری-چای لاغری- خرید پستی چای لاغری -چای لاغری دکتر سینا - چای دکتر سینا - چای لاغری دكترسینا - چای لاغری سینا - لاغری در سه ماه - چای دکترسینا - بهترین دکتر پوست و مو ایران - گیاهان لاغر كننده - بهترین دکترهای لاغری در تهران - لاغری 3 تا 7 کیلو در هر ماه با چای لاغری دکتر سینا- - چای لاغری - ترکیبات چای لاغری - عوارض چای لاغری - 30 كیلو كاهش وزن در 3 ماه - میوه های لاغر کننده - اندازه گیری چربی در مواد غذایی - مواد غذایی لاغر کننده - قرص چای لاغری - چای سبز سینا - چای لاغری دکترسینا - چای سبز لاغر کننده - قرص کاهش اشتها - ترکیبات چای لاغری دکتر سینا - ترکیبات چای دکتر سینا - 4 کیلو کاهش وزن در 4 روز - -لاغری ران ها، لاغری موضعی، لاغری با چای، چرا چربی سوزی، راه کاهش وزن، بهترین رژیم لاغری، جذابیت، ارتباط موثر، مقبولیت، تناسب اندام بانوان، خانم ها و کاهش وزن، لاغری موضع شکم، کاهش موضعی، چربی سوزی، کاهش وزن چربی، کاهش وزن و چربی، کپسول فت برنر، لاغرکننده لاغریپ، سوپ لاغری، شکم بند لاغری، گن لاغری، ویبراتور، دکتر لاغری، فتبرنر، چربی سوز قوی، مراکز لاغری، چای لاغری، ادویه لاغرکننده، گیاهان لاغرکننده، --قرص لاغری-روشگاه ارمغان طبیعت. فروشگاه ارمغان طبیعت. ارمغان طبیعت. چای لاغری ارمغان طبیعت. چای لاغری ارمغان طبیعت. ارمغان طبیعت. رژیم لاغری سریع 7 روز. چای لاغری.-چای لاغری - چای لاغری - رژیم لاغری 10 روزه - جای سبز برای لاغری موثر است - خواص چای سبز برای لاغری - چای دکتر جیمز - ترکیبات چای لاغری - چای لاغری دکتر جیمز - رژیم لاغری 14 روزه - رژیم 10 روزه  چای لاغری ارمغان طبیعت - عوارض چای لاغری - چای سبز ولاغری - بسته رژیم لاغری - راههای لاغری سریع - چای سبز ولاغری - روش لاغری سیزده روزه - قیمت چای لاغری - قیمت چای سبز - خواص جای سبز - رژیم غذایی وکاهش وزن - ارمغان طبیعت - روزه ولاغری - دکتر جیمز --برنامه غذایی با توجه به کالری برای کم کردن 5کیلو وزن-انرژی غذا كالری یا كیلوكالری-چگونه چای لاغری واصل را خریداری کنیم-آب کردن شکم در یک ماه-از بین بردن چربی شکم و پهلو در یک ماه-ورزشهای توصیه شده برای لاغری-

لاغری

قرص لاغری
داروی لاغری
رژیم دکتر کرمانی
قرصهای چربی سوز برای لاغری
داروی لاغری
رژیم لاغری دکتر کرمانی
عوارض قرصهای لاغری
عوارض قرص super slim
موثرترین قرص لاغری
عوارض قرص های لاغری مجیک اسلیم
عوارض قرص لاغری گیاهی اسلیم
عوارض قرص لاغری
قرصهای لاغری
عوارض قرص magic slim
عوارض قرص های چربی سوز شكم
قرص لاغری گیاهی
لاغری
داروهای لاغری
داروی چربی سوز گیاهی
عوارض ضرر قرص دارو
عوارض قرص لاغری اسلیم
رژیم غذایی دکتر کرمانی


نوشته شده توسط: dr. sina | آخرین ویرایش:یکشنبه 6 آذر 1390 | نظرات() 

  • تعداد کل صفحات:3  
  • 1  
  • 2  
  • 3